Ти годинами стоїш перед дзеркалом і в нерішучості дивишся то на палітру для smoky-eyes, то на підводку? Стилісти дозволили цю проблему і об'єднали два яскравих тренда в один. пропонує тобі простий майстер-клас з макіяжу котячий smoky-eyes.


Котячий smoky-eyes любить актриса Дженьюарі Джонс/harpersbazaar.com

Димчастий макіяж дівчини-загадки і стрілки ретро-дами легко поєднуються. Переконайся в цьому особисто. Тобі знадобляться тіні білого кольору, палітра для макіяжу smoky-eyes, підводка або олівець, туш.
Крок 1:
Нанеси тіні білого кольору, як базу, потім прокра тінями середньо-димчастого кольору вздовж нижніх вій і по центру століття, розтушуй за допомогою конусоподібної кисті. Якщо хочеш досягти більшої інтенсивності кольору, нанеси ще один шар димчастого відтінку.


Можливо, ти вже втомилася від похмурих чорних кольорів, тому запросто можеш використовувати сірі або сині тіні.
Крок 2:

Намалюй стрілку на верхньому і нижньому столітті за допомогою підводки або чорного олівця. Дрібними штрихами прориси лінію і трохи підніми її до скронь. Переконайся в тому, що лінія проходить як можна ближче до вій, так ти уникнеш прогалин.
Крок 3:

За допомогою кисті зроби плавний перехід між стрілкою і тінями. Добре розтушуй, щоб тіні змішалися і згладилися чіткі лінії.
Крок 4:

Нанеси тіні білого кольору вздовж нижньої лінії вій, таким чином ти додаси макіяжу блиску і контрастності.
Крок 5:

завершальний штрих - чорна туш.