Дізнайся більше про факти і міфи, відомих сьогодні про харчування здорової людини.
Тільки факти: правильне харчування без міфів/shutterstock

Важлива інформація

За науці. Здорове харчування - це помірність у всьому, навіть у помірності. Треба пам'ятати про те, що не харчування є головним чинником, що визначає здоров'я нашого населення на початку XXI століття, а інфекції, травми, отруєння, погані умови життя і праці, відсутність доступу до гарної медичної допомоги. Правильне харчування таке, яке не приводить до зайвого набору ваги і в той же час дає організму необхідні компоненти, у тому числі вітаміни, макро- і мікроелементи. Здорове харчування має розглядатися тільки у зв'язку зі здоровим способом життя. Крім обов'язкового компонента - фізичної активності - здоровому харчуванню повинні супроводжувати відмова від куріння і зловживання алкоголем.

Краще бути худим або, принаймні, не дуже товстим. Однак існує незалежний від ваги і більш важливий чинник ризику - фізична тренованість. Фізично треновані люди із зайвою вагою більше здорові з точки зору прогнозу розвитку захворювань, ніж худі, але не треновані.

Скидати вагу важко і довго. Часто спрацьовує "ефект е-е" , або ефект віддачі, тобто приблизно 90% скинули вагу за допомогою тільки дієти через деякий час набирають ще більшу вагу. При "голодуванні" людям здається, що вони легко досягають успіху. Це самообман. У перші дні обмеження харчування жири не розщеплюються - в організмі досить вуглеводів, щоб прогодуватися. Проте людина стає легше, адже тільки вміст кишечника дорослої людини важить близько 7 кг.

Для втрати ваги, а точніше, для того щоб поліпшити здоров'я і продовжити життя, необхідна комбінація здорового харчування і підвищення фізичної активності . Інакше розщеплюватися будуть не жири, а м'язові тканини (в тому числі і міокард - серцевий м'яз). Крім того, фізична активність рятує від поганого настрою тих, хто "сідає на дієту".

Споживання риби та інших морепродуктів, в тому числі замість м'яса, благотворно позначається на прогнозі розвитку серцево судинних захворювань . Так само, як споживання рослинних олій замість масел тваринного походження.

У раціоні сучасного людства незаслужено знижена кількість молочних продуктів.


А в них міститься важливий для здоров'я кальцій та інші компоненти. Недолік кальцію чреватий, приміром, розвитком ослаблення кісток (остеопорозу). Двадцять років тому незбиране молоко обмежували через побоювання отримання з ним холестерину. Ці страхи безпідставні. Молочний жир, молочний цукор та інші компоненти молока для здоров'я незамінні.

При різноманітному харчуванні, включає рибу, в тому числі морську, досить м'яса і різноманітних фруктів і овочів, пересічна людина не потребує додаткового прийомі вітамінів і мікроелементів . Виключення становлять вагітні або планують вагітність жінки, для яких обов'язковий прийом фолієвої кислоти (краще ще до зачаття), а для деяких ще й препаратів заліза та йоду.

Багато уявлення про правильне харчування відносяться до епохи, коли була відома причина виразкової хвороби і гастриту. У той час причинним фактором цього поширеного захворювання вважали неправильне харчування. Переконання про необхідність їсти супи та каші, уникати смаженого, гострого та копченого - все це спадщина тих часів і теорій. У той же час гастрит майже завжди піддається лікуванню антибіотиками. А користь від такої протівогастрітной дієти не підтверджена у дослідженнях.

Останнім часом особливо популярний міф про чудодійні властивості йогуртів. Хоча в цілому цей чудовий продукт може сприяти гарному травленню, його вплив на імунну систему є активно просуває вигадкою, заснованої на сильно застарілих уявленнях про пристрій імунної системи.