Зерновий хліб багатий харчовими волокнами, які сприяють очищенню організму від солей важких металів, нітратів та інших шкідливих сполук, надзвичайно корисний для бажаючих схуднути.
У хлібі сила організму/shutterstock

Хліб з цільним зерном або висівками допоможе скинути вагу без виснажливих дієт.

Хліб з борошна грубого помелу з додаванням висівок стимулює роботу травної системи, прекрасно поєднується з іншими продуктами харчування.

Тим, хто уважно ставиться до свого здоров'я, рекомендується вибирати хліб, в рецептуру якого входить цельномолотого зерно пшениці.

В такому хлібі багато харчових волокон, що володіють високою адсорбуючою здатністю при мінімальному насиченні поживними елементами. Крім того, зерновий хліб стимулює роботу шлунку і кишечника, очищає організм, виводить шлаки, нормалізує роботу системи кровообігу.

Хліб з підвищеним вмістом харчових волокон рекомендований для профілактики ішемічної хвороби серця, атеросклерозу , ожиріння, гіпертонії, цукрового діабету, збою функції травлення.


Зерновий хліб насичений вітамінами груп А, Е, групи В і життєво необхідними мінеральними речовинами: кальцієм, магнієм, залізом, фосфором, міддю і так далі.

З усього вищесказаного напрошується висновок, важливий для кожної людини: в хлібі полягає велика сила, і тому він є незамінним загальнозміцнюючим продуктом, який поліпшує роботу всіх органів і систем людського організму. Ставтеся до хліба з належним гідністю, і він ніколи не заподіє вам шкоди!