Красива тонка талія і плоский живіт - мета і прагнення майже кожної жінки. На жаль, через генетичних особливостей або неправильного способу життя сантиметри в області талії у багатьох з роками тільки збільшуються. Але на щастя є спосіб їх усунути, і зробити свою талію "осикою".

Харчування для плоского живота і тонкої талії

Щоб ваше просування на шляху до досягнення мети у вигляді ідеальної талії було успішним, переглянете своє харчування. Щоб живіт став плоским, а талія тонкої, вам, швидше за все, доведеться скинути пару кілограм. Досягти цього можна шляхом виключення з раціону деяких продуктів і зниження кількості споживаних за день калорій.

Дослідження показали, що для схуднення в області талії і живота необхідно їсти цільнозернові каші, фрукти і овочі, нежирні молочні продукти, нежирні сорти м'яса і риби. При цьому кількість калорій, яке ви споживаєте, повинно бути меншим, ніж кількість калорій, які ви витрачаєте.

Деякі поради з правильного харчування для талії:

  • починайте день з правильного і здорового сніданку. Він допоможе запустити метаболізм і дозволить вам спалити більше калорій за день;
  • перед сніданком випивайте склянку чистої негазованої води (і перед іншими прийомами їжі це також буде незайвим);
  • їжте часто, але маленькими порціями. Це також стимулює метаболізм. Замість трьох прийомів їжі зробіть шість;
  • споживайте "здорові" жири. Виключати жири зі свого раціону повністю не можна, вони необхідні нашому організму. Просто замініть шкідливі жири корисними мононенасиченими і поліненасиченими, які ви можете отримувати з горіхів, авокадо, соєвих бобів, шоколаду, риби;
  • насичуйте своє харчування клітковиною, яка дозволить вашому організму працювати правильно;
  • виключіть зі свого раціону солодкі газовані напої і напівфабрикати;

Комплекс вправ для тонкої талії і плоского живота

Вправа на бічні підйоми

Ляжте на ліву сторону на підлогу, ноги з'єднайте разом, помістіть скручений рушник між стегнами. Обіпріть тулуб на лівий лікоть, щоб ліве плече було по відношенню до тіла перпендикулярним. Ступні трохи розсуньте, висунувши праву ногу трохи вперед, щоб отримати ширшу підтримку.

Для виконання вправи на тонку талію піднімайте стегна, щоб ваше тулуб утворювало пряму лінію від голови до кінців пальців, добре стискайте рушник ногами. Затримуйтеся у верхній точці на кілька рахунків, потім опускайтеся. Повторіть десять-дванадцять разів. Потім поміняйте сторону. Для кожної сторони зробіть три підходи.

Вправа на підйоми ніг

Перед вправою візьміть складений рушник, покладіть його на підлогу. Лопатками упріться на стіну, зігніть ноги і сядьте на складений рушник. Ступні повинні бути прямими. Переконайтеся в тому, що ваша спина має округленої форму. Покладіть руки на підлогу поруч з вашими стегнами, кінчики пальців притисніть до підлоги.

Для виконання вправи на тонку талію і плоский живіт, напружуйте м'язи преса і живота, і піднімайте ноги з підлоги, підбиваючи коліна до грудей, потім випрямляйте ноги так, щоб кінці ваших пальців були спрямовані до стелі. Зробіть десять пульсуючих рухів: підсуньте ноги на два сантиметри ближче до стіни, потім поверніть в початкове положення.


Щоб трохи полегшити виконання вправи, залиште ліву ногу на підлозі, а вправу виконуйте тільки правою ногою. Підтягуючи праву ногу, можете допомагати собі обома руками. Затримайтеся на півхвилини в такому положенні, потім змініть ногу і повторіть. Зробіть три підходи.

Вправа на різкі підйоми

Сядьте на підлогу на складений рушник, випряміть спину для вправи і зіпріться на лікті. Ноги складіть разом і обіпріть їх нас стіну перед собою, щоб коліна були зігнуті на дев'яносто градусів. Витягніть ноги, залишивши ступні на стіні, потім нижню частину спини притисніть до підлоги і напружте прес і живіт, коли піднімаєте руки, щоб дістати до ступень. Щоб ускладнити вправу, притисніть ступні до стіни.

Зробіть десять пульсуючих рухів, піднімаючи тіло на два сантиметри, потім повертаючись в початкове положення.

Зробіть три підходи, підбиваючи коліна до грудей під час відпочинку між підходами.

Вправа для талії на підйоми тазу

Ляжте на спину, поклавши спину на складене у декілька разів рушник, коліна зігніть, а ступні поставте на підлогу. Руки розташуйте по обидві сторони від тулуба для вправи.

Покладіть праву ногу на ліве стегно трохи вище колінного суглоба, зігніть праве коліно "дивилося" в протилежну сторону. Ліву ступню зігніть так, щоб вона стояла на підлозі тільки на п'яті. Напружуючи прес і живіт, піднімайте стегна з підлоги, щоб таз підводився у напрямку до ребер. Піднімайте таз так високо, як зможете, при цьому спину не згинайте. Напружуйте м'язи преса і живота, а не чиніть тиск на п'яту. Опустіться на підлогу.

Зробіть десять повторень у вправі, затримуючись у верхній точці на десять секунд. Змініть ноги. Зробіть три підходи.

Вправа для талії на скручування

Встаньте обличчям до стіни, ноги поставте разом, між стегнами затисніть скручений рушник. Злегка зігніть ноги в колінах для вправи, нахиліться вперед, долоні покладіть на стіну, руки витягніть так, щоб спина була практично паралельної підлозі.

Напружте прес і живіт, виконуючи вправу, і добре затисніть рушник між ніг у міру того, як ви піднімаєтеся на шкарпетки. Зробіть двадцять пульсуючих рухів. Опустіть стегна на два сантиметри, після цього поверніть їх у вихідне положення. Щоб ускладнити завдання, почніть з колінами, зігнутими на дев'яносто градусів, так, щоб стегна були наближені до рівня колін.

Зробіть три підходи у вправі.

Вправа на нульовий ухил

Для виконання цієї вправи для тонкої талії і плоского живота, сядьте на підлогу і обіпріться спиною на стіну, злегка зігніть ноги в колінах, розставте ступні трохи ширше ширині плечей. Покладіть руки на підлогу між вашими ногами і напружте прес і живіт.

Упритесь кінчиками пальців в підлогу і підніміть ноги приблизно на десять-п'ятнадцять сантиметрів. Для спрощення вправи спочатку зробіть його для однієї ноги, потім повторіть для іншої.

Всього у вправі для живота потрібно виконати три підходи по двадцять - двадцять два повторення в кожному.

Головна умова виконання вправ для тонкої талії і плоского живота - регулярність.