Раніше основним аргументом на користь мелірування служило те, що пошкоджуються не всі волосся, а тільки частину. З появою безаммиачні блондирования це вже несуттєво, і Ви можете керуватися тільки естетичними міркуваннями.
Еталон гламуру - засмагла блондинка/shutterstock

Якщо Ви хочете поглибити колір, скульптуріровать зачіску, зробити риси обличчя тонше, вибирайте мелірування (краще багатобарвне). Блондування - це саме багатобарвне мелірування, витримане в певній колірній гамі і виконане за певною технологією.

Якщо Ви хочете здивувати оточуючих модними відтінками блонда в поєднанні з природним, здоровим станом волосся, або якщо у Вас коротка креативна стрижка, або стрижка зі складною графікою, - вибирайте блондирование. Наймоднішими відтінками сезону можна вважати: абсолютно білий, вершковий, платиновий, полуничний, пісочний, карамельний, а також блонд з легкими лавандовими і блакитно-металевими відтінками.


І тут дуже важливо не переборщити, тому мова йде, зрозуміло, не про колір, а про дуже легкому відтінку ультрасветлого блондина.

Ні в якому разі не варто експериментувати будинку з висвітленням волосся. По-перше, безаммиачной блондирование - строго професійне фарбування за складною технологією. По-друге, вибір кольору, методика нанесення обов'язково повинні бути в компетенції досвідченого майстра. Невдале блондирование дуже непросто виправити, а шкоду, завдану волоссю висвітленням в домашніх умовах, доводиться довго і дорого лікувати в салоні.
Нагадаємо, що жінки зі світлим волоссям більш агресивні і рішучі, ніж рудоволосі і брюнетки.