Травневі свята в Україні закінчилися, і знову почалися робочі будні. Дізнайся, що слід робити, щоб без зайвих стресів повернутися в звичний робочий режим.


Після тривалих вихідних не слід кидатися відразу в бій, дай своєму організму трохи часу на відновлення сил/shutterstock

Вихід на роботу після тривалих травневих свят - це, безумовно, стрес. Однак якщо слідувати простим правилам, які допоможуть тобі полегшити долю, ти швидше втягнешся в робочий процес.
Отже, якщо ти на травневих святах відпочивала далеко від дому, щоб легше акліматизуватися, повернутися додому слід хоча б за день до виходу на роботу. У цьому випадку у тебе ще буде час розпакувати сумки, привести себе в порядок і гарненько виспатися.
Читай також: Додаткова година сну допомагає знизити кров'яний тиск
У період повернення до робочого режиму, одним з обов'язкових умов гарного зовнішнього вигляду, самопочуття і настрою є повноцінний нічний відпочинок. Пам'ятай, вночі наш організм відновлюється і набирається сил, тому хоча б у перші кілька днів після виходу на роботу старайся відпочивати не менше 8-ми годин на добу.Ще однією важливою умовою є розпорядок прийому їжі. Щоб не завдати непоправної шкоди здоров'ю, відразу після свят сідати на жорсткі системи схуднення дієтологи не рекомендує і тим, хто хоче схуднути, кількість вживаної їжі радять скорочувати поступово. А ось споживання рідини, на їхню думку, слід навпаки, збільшити.
Читай також: ТОП-3 напою, які допоможуть підбадьоритися вранці
Що ж стосується психологів, вони рекомендують в перший, після тривалого відпочинку, робочий день виділити трохи часу на прибирання свого робочого місця і складання короткого плану дій - це допоможе швидше переключитися і налаштуватися на роботу. А коли сили почнуть покидати, трохи ентузіазму тобі додадуть приємні думки про майбутніх вихідних. Фахівці запевняють, що якщо ти будеш постійно підбадьорювати себе, це допоможе швидше повернутися в звичне русло.