Головне завдання будь-якого посту - підтримати здоров'я, як духовне, так і фізичне.
Каші складають основу пісного меню/shutterstock.com

Не можна забувати, що Піст - це, насамперед, духовне очищення, разом з яким, звичайно, очищається і наше тіло, в тому числі і від зайвих кілограмів. Тому не забороняється сприймати Великий Піст як загальну оздоровчу дієту. У всіх релігіях під час посту забороняється вживати в їжу тяжелопереваріваемие продукти тваринного походження. Кілька років тому американські дієтологи прийшли до висновку, що чергування прийому м'ясної і вегетаріанської їжі є єдино правильною системою живлення. Саме при такій чергуються системі живлення зміцнюється імунна і травна система людини.

У чому цінність посту?

Великий Піст завжди припадає на весну, цього року він починається 27 лютого, а закінчується 14 квітня.

Саме навесні активізується все життя на Землі, а також робота всіх внутрішніх органів людини. Взимку в нашому раціоні переважає важка їжа, багата крохмалем, жирами і тваринами білками. Ця важка харчова артилерія за зимові місяці накопичується в тканинах, а навесні організм починає її переробляти і утилізувати. Пост служить ідеальним помічником у цьому непростому метаболічному процесі. Найцінніше в пісному харчуванні - те, що за допомогою постів, в першу чергу, очищаються органи людини - печінку, нирки, кров, судини, легені.

Пісна їжа - це, перш за все - овочі, фрукти, злаки, що містять клітковину і пектин, здатні виводити з організму шкідливі токсичні речовини - це і радіонукліди, речовини важких металів і багато іншого.

По-друге, таке харчування сприяє поступовому скиду зайвих кілограмів, тому дотримання посту може легко і просто вирішити проблему зайвої ваги. До всього іншого, овочі і злаки сприяють виведенню зайвої рідини з клітин, тому багато після посту відчувають себе легкими, як пушинка. Вченими доведено, що пісна їжа не тільки приносить користь для тіла, але і сприятливо впливає на душу людини - прояснюється розум і розум. Адже недарма багато людей після постів, відчувають себе заново народилися, у багатьох піднімається настрій, підвищується працездатність і життєвий тонус.

Зазвичай харчування в православні пости ділиться на кілька категорій:

- найсуворіший піст, під час якого можна тільки пити воду;

- пост з сухоядением, тобто вживання рослинної їжі, яка не піддалася тепловій обробці, і без рослинного масла;

- пост з яденіе сварения, під час якого дозволяється вживання варених овочів, але без олії;

- пост з яденіе сварения з єлеєм - відповідає попередньому, але з додаванням рослинної олії;

- пост з яденіе риби, коли рослинна їжа, приготована будь-яким способом, доповнюється рибою і морепродуктами і рослинним маслом.

Далеко не кожен зможе витримати долгодневность пост, але той, хто подужає, побачить приголомшливий результат - здоровий організм, красиве тіло і душу.


Для тих, хто поститься новачків досить просто звести до нуля вживання тваринних продуктів: м'яса, молока, яєць. На думку лікарів-дієтологів, рослинні жири (оливкова, лляна, соняшникова олія) благотворно позначається на організмі, особливо для людей у віці. Тому відмова від тваринних жирів піде організму тільки на користь.

Що їсти під час посту?

Зараз пост витримувати легко, а головне - смачно! Коло продуктів, що становлять пісну їжу, зараз надзвичайно широкий і різноманітний. Полиці в супермаркетах в період посту ломляться від спеціальних дозволених продуктів: починаючи від пісних кондитерських виробів і закінчуючи соєвими сирами, молоком, сиром. Соєвий майонез, наприклад, під час посту, розкуповується миттєво, тільки треба пам'ятати, що він такий же калорійний, як і звичний Провансаль і зловживати їм не потрібно.

Пісними продуктами так само є: зернові та бобові культури, овочі, ягоди, фрукти, гриби, мариновані овочеві закуски, овочева і рибна ікра, трави і салати, прянощі, горіхи і насіннячка, мед і варення, а також сухофрукти, і звичайно, рослинні олії, риба і морепродукти.

Перш ніж приступати до посту, необхідно добре продумати свій раціон - розпланувати, яким чином ти будеш комбінувати пісні страви: наприклад, салат вінегрет з гарніром або тушковані гриби з вареними овочами, пісні голубці, капустяні котлети, овочеві та злакові запіканки - варіантів багато , тому не потрібно боятися, що під час посту ти будеш голодувати і сидіти на одних лише кашах.

Уважно і ретельно відбираючи їжу для свого пісного столу, ти не будеш купувати продукти, які вважаються шкідливими (сосиски, ковбаси , солодкі йогурти, в яких багато добавок і підсилювачів смаку, сирки та інші десерти) - чи не це прекрасна можливість дати нашому багатостраждальному організму відпочинок від барвників, ароматизаторів та консервантів!