Не квапся критикувати ботокс. Сьогодні за допомогою уколів ботоксу можна не тільки прибрати зморшки і стати на кілька років молодше. розповість тобі про нові корисні властивості иньекций ботокса.
Ботокс здатний творити чудеса/shutterstock

Отже, як же можна використовувати ботокс в гонитві за красою:
1. Ботокс застосовують проти пітливості ніг
Ботокс - чудовий препарат проти пітливості ніг. Стійкий ефект лікування ботоксом зберігається в середньому 5-8 місяців, а у деяких триває від півтора до двох з половиною років.

2. Ботокс використовують моделі, щоб полегшити ходіння на високих каблуках
Дівчата роблять ін'єкції в область стопи для того, щоб ходити на дуже високих каблуках було легше. Кажуть, дуже навіть допомагає.

3. Надмірне потовиділення
В область пахв робиться серія швидких ін'єкцій ботоксу, і проблема надмірної пітливості зникає.

4.


Істотне зменшення м'язових спазмів

Деякі страждають різними спазмами, через які може сіпатися повіка, виникають судоми щелепи або шиї, іноді навіть заїкання. Всі ці неприємні проблеми здатний вирішити ботокс.

5. Зменшення мімічних зморшок
Найпопулярніше застосування уколів ботоксу сьогодні. Деякі косметологи після уколів ботоксу радять користуватися ботокс-кремом, він омолоджує діє на шкіру, його іноді застосовують в області грудей.

6.Підтяжка грудей
Як запевняють косметологи, потрібно по 12 ін'єкцій в кожну груди, змащену знеболюючим кремом. Секрет у тому, що ботокс, розслабляючи одні м'язи, змушує напружуватися інші. Вони-то і розгладжують шкіру. Так справа і до сідниць дійде.

Читай також чому ботокс робить людей щасливими