Оскільки свято весни вже почався, і багато хто вже отримали привітання, сьогодні ми вирішили розпитати наших читачок про те, як їх вітали з 8 Березня.
8 Березня - саме час зустрічати весну

Люда, 26 років
Цього року 8 березня вийшов сумним святом. Вчора мене привітали на роботі коробкою цукерок і пляшкою шампанського. Було дуже приємно, але ви ж розумієте, що привітання на роботі - це не справжнє привітання. І це не замінить поздоровлення від коханої людини. По дорозі з роботи додому я купила тюльпанів - тепер вони стоять у вазі, радують око. Отримала привітання від колишнього хлопця. Він побажав мені цієї весни зустріти нове щасливе кохання, і я проплакала дві години. Тому що він і є моя любов. Вийшов сумне свято.

Євгенія, 30 років
Свята 8 березня у мене практично ніколи не було. А все тому, що я народилася сьомого березня. Виходить, що всі мене вітають з днем народження, а про 8 Березня як-то забувають. Добре, що я вже виросла і хоча б можу вимагати від гостей по два подарунки, так що без приємних дрібниць в жіночий день не сиджу. Але відчуття окремого свята немає. 8 березня ми з гостями допиваємо і доїдаємо те, що залишається від святкування дня народження.


Думаю, мене зрозуміють всі, хто народився в який-небудь свято. Чоловік вранці поцілував у ніс і привітав - от і все свято.

Світлана, 18 років
Сьогодні улюблений розбудив мене сніданком у ліжко. Якщо бути зовсім точною, то це був запах горілої картоплі в ліжко - саме від цього запаху я і прокинулася. Виявилося, що це улюблений готує мені сніданок. Встав раніше, такий молодець. В результаті він приніс мені все це на підносі, а в склянці з водою стояла маленька трояндочка. Картопля була несмачною, але я все одно її з'їла, щоб зробити коханому приємне.

Анна, 26 років
Спочатку я думала, що цього року у мене не буде свята . Улюблений чоловік був у відрядженні і повинен був повернутися тільки до вихідних. Вранці я отримала від нього смс з поздоровленнями. Відповівши йому, я вирішила провести день в дозвільному самоті - повалятися у ванні, приготувати щось смачненьке. Але буквально через годину пролунав дзвінок у двері - там стояв мій чоловік з квітами і з моїми улюбленими тістечками. Він спеціально повернувся раніше, щоб зробити мені сюрприз. Було дуже приємно!

А як тебе привітали з 8 Березня?