Весна - прекрасний час для експериментів із зовнішністю. А що може бути краще нової стильної стрижки?


Модель Коко Роша, актриси Енн Хетевей і Мішель Вільямс (зліва направо)/stylelist.com

Стрижки на коротке волосся

Дівчатам з прямим волоссям підійдуть практично всі види коротких стрижок, починаючи від каре і закінчуючи Пікс. Вони додають волоссю додатковий об'єм і текстурних. Одним з найбільш вдалих прикладів стильною короткої стрижки є стрижка Пікс Енн Хетеуей. Одне з її основних достоїнств - тобі не потрібно багато часу для укладання, і ти можеш взагалі обійтися без лаку і пінки. Якщо ти мрієш про більш жіночною стрижці - зверни увагу на зачіски з подовженою чубчиком, як у Мішель Вільямс і Коко Роша.


Актриси Бріттані Сноу, Керрі Вашингтон, Клер Дейнс (зліва направо)/stylelist.com

Стрижки на середні волосся

Каскад, асиметрія, густа чубчик - стрижки для середньої довжини можуть мати безліч цікавих опцій.


Для густого волосся прекрасно підійде асиметрична стрижка, як у Бріттані Сноу, а власницям тонкого волосся буде до лиця каскад, який додасть волоссю додатковий об'єм. Якщо ти просто хочеш освіжити зачіску - зроби ставку на чубок, як це зробила Керрі Вашингтон.


Актриси Ніна Добрев, Аманда Сейфрід, Міла Куніс (зліва направо)/stylelist.com

Стрижки на довге волосся

Дівчатам з довгим волоссям теж слід відвідувати перукаря . Головне їхнє завдання - підтримувати волосся у хорошому стані і час від часу отстрігать посічені кінчики. Підкреслити овал обличчя допоможе стрижка, як у Міли Куніс, з більш короткими передніми прядками. Довгий каскад ідеально підійде для власниць тонкого волосся, до яких відноситься Аманда Сейфрід. Дівчатам з прямим волоссям часто не вистачає об'єму: в такому випадку спробуй стрижку з чубком або укладання з кучериками, як у Ніни Добрев.

Дивись відео-урок, як зробити гарну зачіску з кучериками: