Макіяж 2014 не обмежує тебе ні в кольорах, ні в техніках. Любиш ретро? Для тебе стрілки і червона помада. Віддаєш перевагу легкий макіяж? Зелене світло для нюдових помад і бежевих тіней.


Макіяж 2014 дозволить тобі завжди бути різною/coutureandcosmetics.tumblr.com

Макіяж 2014 обіцяє бути універсальним. Яскраві неонові помади в парі з напівпрозорими блисками, насичений smoky-eyes в дуеті з ніжним перламутром на століттях - в цьому сезоні візажисти пропонує жінкам повну свободу вибору.


Кольоровий smoky-eyes в 2014 році на піку популярності/iconjane.tumblr.com

Однією з найбільш головний тенденцій 2014 є кольоровий smoky-eyes. Забудь про нудних коричневих і сірих тонах, адже в цьому сезоні цінується яскравість і креативний підхід.


Спробуй додати кольору в свій звичний димчастий Мекап, щоб уславитися серед своїх подруг і знайомих дівчиною, яка розбирається в останніх трендах.


Ретро-стрілки будуть актуальні ще не один сезон/rose-tea-in-paris.tumblr.com

Якщо ти ще не навчилася малювати стрілки, прийшов час взяти пару уроків. Стиль ретро більше не орієнтований на костюмовані вечірки і стилізовані заходи. Для денного макіяжу ти можеш обмежитися тонкої стрілкою і бежевій помадою, а для вечірнього більше підійде макіяж "котяче око" і червона помада.

Дивись відео-урок, як зробити макіяж зі стрілками: