У пошуках ідеального засобу для боротьби з целюлітом, ми сподіваємося знайти одне супер - засіб, який допоможе розпрощатися з ненависною апельсиновою кіркою раз і назавжди. Поради косметологів, часто приносять нам розчарування, так як полягають в рекомендації використання комбінації декількох методів. Насправді, це найкращий варіант. Отже, що робити з целюлітом?

Вакуумно-роликовий масаж (LPG) вважається найефективнішим способом, описати його можна, як дроблення жирових клітин. Суть полягає в те, що поки пацієнт спокійно лежить на зручній кушетці, спеціальний апарат прокатує хвилями складки шкіри, покращуючи тим самим кровообіг, руйнуючи сполучні тяжі і тонізуючи. Вакуум від целюліту будинку можна проводити частіше, ніж салонну процедуру .

Деякі жінки відчувають хворобливі відчуття під час процедури, все залежить від больового порогу людини.

Міостімуляция - зарядка для ледачих, відмінна альтернатива фізичним вправам для тих, кому ще актуальне питання як прибрати целюліт.


Спеціальний апарат, змушує працювати поверхневі дрібні м'язи і протидіє різним застійних явищ в підшкірній жировій клітковині. Процедура протипоказана при вагітності, варикозі і порушеннях циркуляції крові.

Пресотерапія - це метод далеко не новий, але досить ефективний. Чимось процедура схожа на процес вимірювання тиску. Тільки він відбувається на стегнах і сідницях. Під впливом тиску, організм позбавляється від зайвої рідини в жировій тканині. Процедура протипоказана при захворюваннях нирок, серця, судин.

Незважаючи на страшні розповіді про ручне антицеллюлитном масажі, він як і раніше користується попитом, так як він в два рази ефективніше апаратного. Великий недолік - боляче і залишаються синці.

<