Самим доступним і ефективним кисломолочним продуктом для схуднення є кефір. Саме кефір для схуднення рекомендують багато дієтологів і прихильники здорового збалансованого харчування. Кефір для схуднення можна вживати за різними схемами, однак, в будь-якому випадку вживання цього корисного продукту не залишиться для вашого організму непоміченим. Відмінним варіантом є і розвантажувальний день на кефірі, користь від якого просто величезна. Можна на його основі спробувати і каскадне схуднення. Ті, хто схуд на каскадному голодуванні, підтверджують його результати.

Найпростішим способом, згідно з яким можна вживати кефір для схуднення, є триденна монодієта кефіру. Згідно цій дієті кефір потрібно пити протягом усіх трьох днів по 1 - 1.5 літра. Крім кефіру під час такої дієти не дозволяється більше нічого, тобто їжа виключена.

Трохи більше, а саме 3-4 дня дозволяється сидіти на фруктово-кефірної дієті, яка передбачає прийом в їжу не тільки кефіру, але і овочів і фруктів.


Кефіру при такій дієті також потрібно випивати 1.5 літра на добу і тільки знежиреного.

Згідно кефірної дієті від Інституту харчування в їжу не дозволяється вживати борошняне, м'ясо, рибу (тільки якщо вони дуже пісні) і картопля. Тривалість такої дієти складає 21 день.

Смугаста кефірна дієта для схуднення припускає чергування повністю кефірних днів, коли крім кефіру можна нічого їсти, і днів з вашим звичайним раціоном.

Кефір завдяки що входять до його складу корисним компонентам здатний з легкістю виводити з організму шлаки і токсини. Саме тому вживання кефіру так важливо для людей, які стежать за своєю вагою, а також для всіх, хто прагне вести здоровий спосіб життя. Якщо смак кефіру не викликає у вас особливого захоплення і ви не в змозі випивати по 1.5 літра в день, то почніть хоча б з одного стакан кефіру на ніч. Повірте, навіть такий щадний режим прийому кефіру здатний принести свої плоди. Вже через кілька днів такого вечірнього ритуалу ви відчуєте себе "легше".