Літо й осінь - час достатку кабачків. Їх зелені гладенькі боки вже одним тільки видом викликають апетит, а вже запах чого вартий - так пахне літо! Особливо гарні молоді кабачки, довгою до 25 сантиметрів, з ніжною шкіркою - їх можна вживати сирими, додавати в салати, замість огірків - це дуже смачно! А скільки страв можна з них приготувати! І головне, кабачки надзвичайно корисні. Унікальний набір вітамінів і мінералів робить їх просто незамінним продуктом для сердечників, людей страждаючих ожирінням, цукровим діабетом і холецістітом.Калій в їх складі сприяє зниженню рівня холестерину, солей і виведенню зайвої рідини. Всі ці корисні властивості кабачки зберігають і при тривалому зберіганні. При всіх своїх перевагах кабачок ще й низькокалорійний овоч: у 100гр. міститься всього 27 ккал. Не дивно, що він став основою однією з найсмачніших і легких дієт - кабачкової дієти .

Кабачкова дієта - ситна дієта

Дієта на кабачках проста, головне на час відмовитися від алкоголю, мучного, жирного, солодкого і солі. Відсутність в раціоні солі активізує очисні властивості кабачків і запобіжить затримку рідини в організмі.

Тривалість кабачкової дієти - п'ять днів. До складу її необхідно включити будь-яку зелень, помідори, огірки, сир зниженої жирності, сир, кефір, яйця, м'ясо птиці.

Кабачкова дієта вимагає харчуватися часто, 5 - 6 разів на день, невеликими порціями.


За добу можна з'їдати до двох кілограм кабачків, причому готувати їх можна як вам буде завгодно - смажити, тушкувати, піч, але використовувати тільки рослинну олію і звичайно ніякої сметани і майонезу! За час дієти можна з'їсти полпліткі темного шоколаду. В результаті дієти з кабачків ви схуднете на 2 - 3 кілограми, не відчуваючи мук голоду.

Протипоказання кабачкової дієти

Овочі, які мають зелене забарвлення - джерело такого цінного антиоксиданту як хлорофіл, а він є найсильнішим засобом у боротьбі з раком. Крім того, зелені овочі містять розчинну клітковину - незамінне джерело харчових волокон. Вона сприяє насиченню і виведенню шлаків з організму, а відповідно допомагає боротися із зайвою вагою, знижує рівень холестерину, покращує роботу серця, судин і печінки, тому дієта на кабачках так корисна. Але, до неї потрібно підходити з обережністю людям з порушеною функцією нирок і не вживати кабачки в сирому вигляді тим, у кого є виразка шлунка та дванадцятипалої кишки. Інші можуть без побоювання худнути і отримувати задоволення від однієї з найсмачніших дієт - кабачкової дієти.