Перша вершина, перший рік життя успішно подоланий! - Радіє разом з батьками малюка сайт для мам. Безсонні ночі, хвилювання, перші кроки, перше слово - такі важливі, часто радісні, іноді комічні або складні моменти життя улюбленого чада залишилися вже в історії назавжди.

Малюк ще не усвідомлює до кінця цю радісну подію - день народження , свято для батьків і його маленьких друзів, його власний перший велике свято. Але батьки, уважні і турботливі, обов'язково хочуть влаштувати незабутнє свято і відзначити 1 рік дитині.

Загальні рекомендації

Щоб вирішити, як відзначити 1 рік дитині, необов'язково ходити в бібліотеку цілий місяць і вивчати довідники та рекомендації. Цілком достатньо порадитися з близькими або запитати у друзів, як вони відзначали "річний ювілей" свого малюка. Можна, врешті-решт, напружитися самим і придумати щось дуже незвичайне для своєї родини і своєї дитини.

Щоб організувати день рожденья дитини, визначитеся, чи хочете ви влаштувати спільний свято , і для дітей, і для дорослих або віддасте перевагу розділити ці заходи. У кожному разі, "дитяча частина" повинна проводитися виключно для дітей, а не для підпилих дорослих.

Важливий момент - місце проведення. Це може бути власна квартира, будинок, ресторан або спеціалізоване дитяче кафе. Якщо ви налаштовані відзначити 1 рік дитині весело і яскраво, краще, щоб були присутні клоуни, спеціальна розважальна програма і оригінальне дитяче меню.

Дуже непогано, коли є можливість провести урочисте захід на відкритому повітрі. Можна влаштувати пікнік, спортивно-розважальні змагання. Як варіант (необов'язково на відкритому повітрі) - активні ігри та розваги на тематичної ігровому майданчику.

Приватні зауваження

Вирішивши, як відзначити 1 рік дитині, ви зробили вже півсправи, - зауважує. Адже організаційно-підготовча робота - важливий чинник в такій важливій справі, як свято Першого Дня Народження.

Проте, малюк ще недостатньо великий і міцний, щоб витримати навантаження свята, веселощів, великого скупчення людей. Тому, не дивлячись на атмосферу урочистості, постарайтеся виконати деякі рекомендації особистого характеру.

  • Не міняйте стандартного розпорядку дня, режиму дитини.


    Постарайтеся провести свято у звичайний для нього час неспання або замість занять. Адже якщо іменинник виявиться "не в своїй тарілці", свято і йому, і гостям буде зіпсований.

  • Щодо гостей дійте за прислів'ям "краще менше, та краще". Велика кількість запрошених дітей внесе сумбур, сум'яття і можливо розбрат у лави маленьких гостей. Оптимальна кількість діток на святі - не більше 8-ми. І звичайно, поінструктіруйте їх, що подарувати вашому малюкові на 1 рік.
  • Надайте винуватцеві торжества самостійно обрати святковийнаряд. Зовсім необов'язково, щоб це був дорогий костюмчик або елегантне платтячко. Головне - щоб це була улюблена одяг малюка, яка приносить йому задоволення. Одяг повинен побут зручним, не обмежувати рухів і практичною. Адже при активному святкуванні її можна і забруднити, і порвати.
  • Важливий момент - урочистий макіяж. Це не означає, що ви повинні фарбувати малюкові нігті або губи. Іноді можна намалювати на руках і тілі жартівливі "татуювання" або розфарбувати обличчя "як у клоуна" або перетворити обличчя дитини в мордочку щеня, кошеня, метелики. Все залежить від ваших з малюком фантазій і бажань.
  • Оформленням приміщення для свята і музичним супроводом також можна зайнятися разом з дитиною. Враховуйте його маленьке думку, смаки, уподобання. Улюблені кольори і мелодії, політ яскравої фантазії іменинника створять святковий настрій і зроблять свято незабутнім.
  • Щоб малюк не втомлювався від галасливої суєти свята, чи не почав вередувати або нервувати, можна зробити для нього невелику паузу. Відведіть його в дитячу кімнату, заспокойте, приголубте, ніжно поговоріть. Як варіант можна трохи прогулятися в тиші, в стороні від гостей.
  • Деякі сім'ї шанують релігійні традиції. Після 1 року малюк вже готовий до виконання церковних обрядів. Відвідування храму, здійснення таїнства - важлива частина в загальному святі першої річниці дитини.