Вже не за горами усіма улюблені новорічні свята. На зміну році Тигра прийде рік Білого Кролика. Тому, мета розміщення цієї статті на сайті для мам - розповісти про те , як слід підготуватися до святкувань і як зустрічати рік Кролика.

Рік Кролика вступає у свої права тільки 3 лютого, тому не варто перед новорічною ніччю позбавлятися від символу 2010 року - тигра, просто розмістіть поруч з ним новенького зайця або кролика. Так ви не скривдите старий рік і з успіхом ввійдете в новий!

Щоб зрозуміти, як зустрічати рік Кролика правильно, необхідно ближче познайомитися з цим кумедним звіром і його пристрастями.

Чим же відрізняється символ 2011 року?

У першу чергу, варто відзначити, що кролик - дуже сімейне тварина. Для нього важливий домашній затишок, він гостинний і чуйний . Саме тому краще зустрічати 2011 Кролика в оточенні рідних і близьких людей в затишній домашній обстановці. Запросіть побільше гостей, створіть дружню атмосферу, приготуйте всім приємні подаруночки-сюрпризи, - і удача в новому році не змусить себе чекати.

Ще однією важливою особливістю, що накладає відбиток на те, як зустрічати рік Кролика, є його розміреність, розсудливість у важливих справах, але притаманна безпечність у всьому, що стосується розваг.

А так як зустріч Нового Року - це завжди веселощі, сміх , танці і, незмінно, прекрасний настрій, - не соромтеся виявляти свої емоції. Радійте від душі, заряджайте оточуючих тільки позитивними емоціями, загалом, веселіться так, щоб господар року не мав до вас претензій.

Підготовка до зустрічі 2011 Кролика

Перед тим , як зустрічати рік Кролика, потрібно правильно підготуватися до цієї події . І тут важливо врахувати рекомендовану колірну гамму в одязі, характер покровительствующей році стихії, особливості декорування будинку, переважні для новорічного столу страви.

Перш за все, необхідно організувати ретельне прибирання, адже кролик відомий своїм педантизмом, а тому не потерпить безладу. Після можна приступати безпосередньо до прикраси будинку. Стихія наступаючого року - метал, тому можна щедро прикрасити приміщення будинку різними металевими предметами: всілякими вазочками, сувенірами, свічниками.


На ялинці можна розвісити гірлянди, що відливають бронзою, сріблом, золотом або міддю. І не забудьте, що зустрічати рік Кролика необхідно в оточенні предметів, що уособлюють символ року, у вигляді м'яких іграшок, зображень або статуеток.

Зустрічати рік Кролика краще в наступному оздобленні:
  • Наряд, що втілює приходить рік, повинен відповідати його стихії. Тому обов'язково повинні бути присутніми золотий, жовтий або білий кольори.
  • Новорічний наряд повинен виблискувати, подібно дорогоцінному металу, в одязі вітаються різні блискітки, стрази і пайетки.
  • Основними фоновими кольорами можуть бути будь-які відтінки червоного, синього або навіть чорного, які відображають колір очей кролика.
  • Зустрічати 2011 Кролика бажано в одязі з бавовни, льону або вовни.
  • Доповнити шикарний сяючий наряд рекомендується за допомогою металевих прикрас, відливає блиском біжутерії . Причому всі аксесуари повинні мати достатньо дорогий і масивний вигляд.
  • Надзвичайно доречним буде костюм зайця, прикрашений стильною біжутерією.

Щоб розібратися в тому, як зустрічати рік Кролика, необхідно вивчити не тільки особливості гардероба, але і смакові пристрасті тваринного. Кролик - вегетаріанець, тому й новорічний стіл повинен відповідати принципам такого харчування.

Плануючи меню, необхідно врахувати такі основні моменти:
  • на столі повинні бути в достатній кількості овочі, зелень і фрукти;
  • перед тим, як зустрічати 2011 рік Кролика, потрібно проводити рік, що минає Тигра. Тому до опівночі можна без побоювання вживати м'ясні страви, але краще виключити зайчатину і Кролятина;
  • щоб задобрити кролика, розкладіть по столу свіжу морквину, а на десертний стіл приготуйте спеціальне морквяне печиво. Також символу року припадуть до душі численні фруктові або ягідні десерти і великий сметанний торт.

На закінчення хотілося б відзначити, що зустрічати рік Кролика необхідно в добродушного настрої, зберігаючи незворушність і спокій в серйозні речі, але вміючи від душі повеселитися в колі друзів, адже саме такі особливості поведінки характерні для того, хто буде диктувати нам у 2011 році свої власні правила!