Жокейська дієта призначена виключно для чоловіків. За три дні жокейський дієти, а саме стільки вона триває, чоловік може втратити у вазі до п'яти кілограмів. Якщо ж необхідно отримати більш відчутний результат, то під час дотримання дієти корисно відвідувати сауну і робити масаж - це допоможе позбавитися ще від деякої кількості зайвої ваги.

Жокейська дієта відноситься до розряду жорстких дієт, тому ні в якому разі не можна проводити її більше двох разів на рік.

Незайвими будуть фізичні навантаження, проте, якщо раніше Ви не займалися спортом, то починати в період дотримання дієти не слід.

Під час дотримання жокейський дієти необхідно протягом усього дня випивати досить багато рідини, не менше півтора - двох літрів.


Краще якщо це буде мінеральна вода без газу.

День перший

Візьміть півторакілограмових курчати і запечіть в духовці або на грилі. Готову страву розділіть на три порції: першу порцію з'їжте на сніданок, другий - на обід, а третю - на вечерю.

День другий

Пісну м'якоть телятини в кількості 300 грамів приготуйте на грилі або підсмажте на сковороді. Готову страву розділіть на три порції: першу порцію з'їжте на сніданок, другий - на обід, а третю - на вечерю.

День третій

1000 мл кави без цукру випити протягом дня.

Увага! Перед використанням дієти обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем!