Новий Рік традиційно вважається сімейним святом. Тому ця стаття на сайті для мам буде дуже доречною напередодні новорічних урочистостей, адже нерідко виникає питання: "Чим зайнятися на новорічних святах?".

Новорічна атмосфера має особливу властивість. Властиві їй чари і витає у повітрі доброта здатні робити людей відкритішою, м'якше, добріше. Саме тому так важливо залишатися на Новий Рік у колі своєї родини, щоб оточити себе і близьких людей аурою любові, розуміння і підтримки і зарядитися позитивом на цілий рік.

Як же організувати спільний сімейне дозвілля на новорічні свята?

Роздумуючи, чим би зайнятися на новорічних святах всією сім'єю, необхідно враховувати інтереси та уподобання кожного. Щоб всі члени сім'ї отримали задоволення від спільного відпочинку, можна скласти графік заходів, в який кожен зможе внести свій пункт. Розподіливши заплановані заходи по днях (безумовно, в першу чергу , перевага повинна віддаватися інтересам дітей), ви зможете з користю провести новорічні свята, отримати задоволення від спілкування і, можливо, навіть дізнатися багато нового один про одного.

Чим саме можна зайнятися на новорічних святах і куди варто відправитися

Плануючи новорічні урочистості, ми нерідко опиняємося перед складним вибором. Адже в даний час існує безліч різних новорічних вистав, розважальних центрів, що пропонують ефектно провести ваше дозвілля, новорічних ранків і спектаклів, які із задоволенням відвідають дітлахи. Як визначитися в такому достатку пропонованих заходів, і що дійсно заслуговує вашої уваги?

Вибираючи, чим зайнятися на новорічних святах, пам'ятайте про переваги зимового відпочинку і специфіці самого Нового Року.

Можна порадити наступну програму:
  • Дітям неодмінно слід відвідати новорічний ранок, щоб вдосталь поводити хороводи навколо ялинки, продемонструвати свої таланти у прочитанні віршів і отримати заповітний подарунок з величезного чарівного мішка. Ви ж, у свою чергу, неодмінно відчуєте позитив, бачачи радісний вираз обличчя вашого крихти;
  • Можна зайнятися на новорічних святах культурним просвітництвом, відправившись в театр . З маленькими дітьми добре буде відвідати ляльковий театр, а зі старшими можна сміливо вирушати в оперу на відому казку;
  • Роздумуючи, чим зайнятися на новорічних святах, не забувайте, що зима - це , в першу чергу, ковзани, лижі, санки, прогулянки по чарівному зимовому лісі, ігри в сніжки і ліплення сніговика.


    Повірте, спільні активні прогулянки на свіжому відпочинку, катання з заледенілих гірок і власноруч виліплена крижана скульптура, супроводжувані завзятим дитячим сміхом і безтурботним веселощами подарують кожному незабутні радісні відчуття і ще більше згуртують вашу дружну сім'ю;

  • І звичайно, не забувайте про себе, коханої! Сім'я сім'єю, але ж новорічні свята - це шанс побалувати себе ванній з пухнастою піною, зробити маски для обличчя, пройтися по магазинах, посидіти в кафе з улюбленою книгою або провести ніч тет-а-тет з коханим чоловіком

Якщо, обговорюючи, чим зайнятися на новорічних святах, ви розглядаєте варіанти відпочинку не тільки в рідній країні, необхідно заздалегідь визначитися з місцем проживання та подбати про квитки.

Відпочинок за кордоном відкриває перед вами такі перспективи:
  1. Лапландія. Зимовий відпочинок у цій країні досить популярний серед сімей, в яких є діти. Адже ця країна - батьківщина головної дійової особи усіх новорічних урочистостей - Санта Клауса. Вирушаючи в Лапландію, ви подаруєте казку не тільки дитині, а й собі, так як ця засніжена країна просто рясніє комфортабельними гірськолижними курортами, адаптованими як для дорослих, так і для дітей. Поза сумнівом, якщо ви плануєте зайнятися на новорічних святах гірськолижним спортом в цій країні - незабутні враження вам забезпечені.
  2. Теплі країни. Спокушають гаряче сонце і тепла вода океану. Але не варто забувати, що тут ви не зможете зайнятися на новорічних празднікахтрадіціоннимі зимовими видами спорту і насолодитися красою новорічної ялинки.
  3. Європа. Тут ви зможете познайомитися з культурою та звичаями європейців, їх традиціями святкування Нового Року, потрапляючи в таку ж атмосферу новорічного чарівництва.

На закінчення хотілося б відзначити, що, плануючи, чим зайнятися на новорічних святах, на перший план завжди потрібно ставити інтереси сім'ї, прагнучи по можливості виконати бажання кожного. Адже незалежно від віку, всі ми (нехай навіть в глибині душі) віримо в новорічне диво і чекаємо виконання своїх заповітних бажань.