Дієта південного пляжу, автором якої є американський кардіолог Артур Агатстон, являє собою цілу систему харчування, яка дозволяє і забороняє ті чи інші продукти. Ходять чутки, що саме завдяки цій системі схудли подружжя Клінтон. Тому така дієта називається ще й президентської.

Дієта південного пляжу: етап перший

Цей етап триває 14 днів, за який ваш організм повинен перебудуватися на правильне харчування. Їсти в цей час потрібно 5-6 разів на день. На цьому етапі забороняються:

  • продукти з високим вмістом крохмалю (білий рис, картопля, крупи);
  • борошняні та солодкі страви (у тому числі солодкі овочі, ягоди і фрукти );
  • алкоголь;
  • жирні сорти м'яса та птиці;
  • йогурти і молоко, жирні молочні продукти.

Тобто можна тільки пісне м'ясо з гарніром з листових і зелених овочів, а також рибу і знежирений сир. Пити потрібно якомога більше простої води, обмеживши навіть чай і каву.

Другий етап дієти південного пляжу

На цьому етапі відбувається своєрідне закріплення результату. Список заборонених продуктів не змінюється, а ось список дозволених трохи поповнюється. У цей час потрібно поступово вводити у свій раціон несолодкі ягоди і фрукти (сливу, яблука, вишню, персики, абрикоси, цитрусові тощо), знежирені кисломолочні продукти, гіркий шоколад, а також чорний хліб і борошняні вироби з висівками і цільними зернами.


Дозволяється також їсти потроху гречки, коричневого рису і вівсянки. Триває другий етап до тих пір, поки ви вага не перестане зменшуватися.

Третій етап президентської дієти

Останній етап триває все життя. Кількість прийомів їжі не повинно бути менше чотирьох. Практично всі продукти тепер можна собі дозволити. Проте як і раніше не варто налягати на випічку, цукор, картопля і алкоголь. Якщо раптом вага почне знову набиратися, потрібно на якийсь час перейти до першого етапу. За словами автора цієї системи живлення, після дієти південного пляжави зможете сміливо з'являтися у відкритих купальниках на найспекотніших пляжах світу.

Відгуки схудлих

Дієту південного пляжу багато худнуть люди по праву визнали однією з найефективніших. Вже на першій фазі втрата ваги складає 4-7 кілограмів, а ті, які дотримуються цієї дієти протягом 10 місяців і більше можуть похвалитися і зовсім неймовірними результатами - 18-20кг. Судячи з відгуків в інтернеті, дана дієта допомагає не тільки привести тіло в норму на якийсь певний період, але і зробити так, щоб ідеальний для вас вага залишився на все життя. Збалансована президентська дієта, результати якої видно вже після першого тижня, допомагає досягти бажаної відмести на вагах, а також привчити себе до здорового і правильного харчування.