Дієта шість пелюсток, розроблена шведським дієтологом Ганною Юханссон (Anna Johansson), дозволяє скинути до 6 кг зайвої ваги всього за 6 днів. В основі такої дієти лежать 6 монодієт, кожній з яких потрібно дотримуватися рівно день. "Працює" дієта за принципом роздільного харчування, яке вам пропонується на кожен день. Таким чином, конкуруючі продукти не змішуються між собою і не перетворюються, так і не переварити, в жирові відкладення.

Дієта шість пелюсток: принципи

Першим пелюсткою цієї дієти є рибна монодієта. Тобто в перший день ваш організм в надлишку отримує полінасичені жирні кислоти, які дуже корисні для нього. Рибу в цей день дозволяється запікати, відварювати або гасити. Можна також приготувати юшку без картоплі з сіллю і приправами.

Другий пелюстка - овочева монодієта. В цей час ви отримуєте заряд корисних рослинних вуглеводів, які в більшості своїй мають негативну калорійність, тобто на їх перетравлення йде більше енергії, ніж вони самі в собі містять. Овочі також можна гасити, варити або запікати. Можна також вживати овочеві соки.

Третій пелюстка - куряча монодієта. Все, що вам потрібно в цей день - відварна, тушкована або запечена куряча грудка або курячий бульйон.

Четвертий пелюстка - злаковий.


Їсти можна різноманітні каші, злаки, зернові хлібці, пророщені насіння, насіння, висівки. Хороші результати показує також дієта на кукурудзяної каші.

П'ятий пелюстка - сирний. Дозволяється вживати знежирений сир, молоко, кефір з низьким відсотком жирності.

Шостий пелюстка - фруктова монодієта. Сирі або запечені фрукти, свіжі фруктові соки. Допускається використовувати прянощі - корицю, лимонну цедру, ванілін.

Пити протягом такої дієти потрібно багато - до 1.5-2 літрів води або несолодкого чаю в день. Такий режим пиття цілком може підготувати ваш організм до більш радикальних методів і ви зможете спробувати, наприклад, голодування на воді або почати каскадне голодування для схуднення, результати якого теж вельми вражають.

Після закінчення 6 днів, дієта може бути повторена.

Дана дієта вельми популярна: вона дієва, різноманітна і не вимагає спеціальних занять, по Борменталю, наприклад, худне зовсім інакше, але і там, і там необхідно усвідомлене бажання схуднути - в цьому випадку результат обов'язково буде !