Дієта на кашах - це дуже простий, але дуже ефективний спосіб схуднути, який гарантує довговічність результату. Така дієта заснована не тільки на кашах, як можна було б подумати з назви. Корисні каші можна доповнювати фруктами, овочами або грибами. Завдяки тому, що багато каші насичені вітамінами і мікроелементами, ви не будете під час такої дієти випробовувати недостакі поживних речовин і корисних мінералів. Крім того, каші допомагають очистити організм від шлаків, що накопичилися за роки неправильного харчування.

Дієта на кашах: заборонені продукти

Як і будь-яка інша дієта, не дозволяє вживати в їжу деякі продукти. Сюди можна віднести, наприклад, м'ясо, рибу, борошняні вироби, молочні продукти, вершкове масло, шоколад. Відмовитися на такій дієті варто також від цукру. Компенсувати нестачу глюкози сміливо можна за допомогою меду. Чим же заправляти каші і які каші потрібно їсти?

Дозволені продукти на Кашевая дієті

Дієта на кашах дозволяє щодня варити будь-яку крупу на воді, за винятком манної. Гречана, ячна, пшоняна, перлова і інших.- круп наскільки багато, що кожен день протягом 10 днів дієти можна балувати себе новим блюдом. Доповнювати каші можна і потрібно кабачками, капустою, морквою, цибулею, томатами, фруктами несолодкими і грибами.


Овочі найкраще їсти сирими, приготованими на пару або ж вареними. Якщо ви зовсім не можете їсти "порожні" каші, дозволяється додати трохи олії. В якості солодких добавок відмінно підійдуть мед, горіхи, родзинки, курага.

Переноситься дієта на кашах досить легко, так як щось жувати, а саме кашу, можна хоч цілий день. Клітковина, яка у великій кількості міститься в кашах, не тільки насичує організм, але і дозволяє оздоровити його. Зниження ваги за 10 днів такої дієти можливо до 5кг.

Відгуки та результати дієти

Результати дієти на кашах дійсно хороші. Худнуть на ній зазначають високе почуття насичення, а також повна відсутність почуття голоду. Однак таку одноманітну дієту можуть витримати далеко не все. Тим не менш, відгуки про такій дієті переважно позитивні. Виски вже в перші дні становлять 2-3 кілограми. Люди, які "сиділи" на цій дієті говорять також про те, що організм добре чиститься і після завершення дієти вага не набирається і відчутно знижується апетит. Крім того, дієта за рахунок своєї доступності дозволяє повторювати її в будь-який час року, що також не може не радувати.