Ми живемо в умовах нездорової екології і постійних стресів, а це не може не позначитися на нашій шкірі. В результаті ми отримуємо "у подарунок" не тільки поганий настрій, зневоднення і загальний занепад сил, але і передчасне старіння, тьмяну і мляву шкіру.

Але якщо зсередини оздоровити і омолодити наш організм може звичайна мінералка, то для зовнішнього застосування немає нічого кращого, ніж термальна вода.

Секрети чарівних властивостей люб'язно відкриває вам сайт для мам .

Чутлива Чи є у вас шкіра?

Через шкідливого впливу забруднень в клітинах нашої шкіри утворюються токсини і, як наслідок, порушується клітинне дихання. Та й ультрафіолет грає не останню роль у втраті шкірою вологи і тонусу - вона то лущиться, то червоніє, то запалюється, тобто стає вельми чутливою і вибагливої. Майже кожна з нас може "похвалитися" такою шкірою, навіть якщо спочатку, тобто від природи, вона була зовсім іншого типу.

Якщо ви все ще сумніваєтеся, до якої категорії віднести ваш тип шкіри, пропоную пройти маленький тест і чесно відповісти на всі його запитання.

Чи траплялося з вашою шкірою подібне?
  1. Почервоніння,
  2. Шелушение,
  3. Почуття стягнутості,
  4. Шкіра неадекватно і дуже швидко реагує на вплив сонячного випромінювання,
  5. Алергічні реакції на косметику або на деякі її компоненти.

Якщо ви відповіла "так" хоча б на 3 з 5-х питань, то можу привітати - це стаття ДЛЯ ВАС - "щасливою" володарки чутливої шкіри!

А вітаю я вас тому, як знайдений дієвий спосіб по позбавленню вашої шкіри від всіх перерахованих вище проблем !!! "Термальна вода!?"- запитаєте недовірливо ви, пам'ятаючи назва статті та її вступну частину. Так, так, так і ще раз так! Щоб розвіяти ваші сумніви з приводу корисності, а головне здатності усувати зазначені проблеми, влаштую маленький екскурс у світ термальних вод.

Що таке термальна вода

Отже, термальна вода - це високомінералізований продукт, що володіє унікальними природними якостями і містить величезну кількість кальцію, калію, магнію, натрію, марганцю, заліза та інших корисних елементів. Це підземна вода з температурою вище 20 С.

Термальна вода не тільки допомагає косметичним препаратам проникнути в глибокі шари шкіри, але і здатна швидко освіжити і зарядити шкіру енергією.Термальна вода знімає навіть найсильніші запалення, почервоніння і набряклість.
Термальна вода усуває відчуття дискомфорту, посилюючи при цьому природні захисні функції шкіри.

- вигукніть ви після прочитаної інформації. І будете недалекі від істини. Адже на відміну від звичайної, термальна вода не випаровується з поверхні шкіри і не сушить її. Вона сама володіє зволожуючим ефектом і створює бар'єр, що зменшує випаровування внутрішньої вологи

Чи є різниця між термальною і мінеральною водою?

- задасте ви ще один підступний питання.

Так-то воно так! Але термальна вода залягає глибше мінеральної, а, значить, виключено попадання в неї хімічних хімікатів і відходів, і, тому вона вважається чистішим. Також в ній міститься більше мікроелементів (м.е.) і мінеральних солей, оптимально відповідних складом мінералів і М.Е. в організмі людини.

Раджу використовувати водички за прямим призначенням - омолоджувати і оздоровлювати свій організм мінералкою зсередини, а те ж саме, тільки зовні, робити термальною водою. Більш ефективним і дієвим буде їх суміщення.

Як користуватися термальною водою?

Термальну вождя зараз випускає безліч фірм. Найбільш відомі марки - це Vichy, Avene, La Roche-Posay, Uriage, Чорний перли. Найбільш популярні термальні води - ті, які виходять в серіях аптечної косметики.

термальна вода відомих фірм

Використовуйте термальну воду у вигляді аерозолю вранці і ввечері для догляду за будь-яким типом шкіри. Ідеально доповнює процедуру очищення і готує шкіру під нанесення кремів, тому розпилюйте термальну воду безпосередньо на обличчя після очищення шкіри, перед нанесенням денного або нічного крему.

Для досягнення освіжаючого ефекту - протягом дня

Нехай термальна вода міцно увійде у ваше життя і займе почесне місце на полиці поруч з коханим зволожуючим кремом, очищує молочком і ліфтинг-гелем, адже завдяки ній ви станете ще прекрасніше. Здоров'я вам, молодості та краси!