Літо в останні роки стає все більш спекотної деколи року, а значить, агресивна вплив сонця і сухого повітря на шкіру збільшується. Доглядати за шкірою влітку просто необхідно, але засоби для догляду треба вибирати правильні, щоб ефективність від них була максимальною.

Сайт для мам поділиться своїми секретами красивою і доглянутої шкіри обличчя влітку.

Сонце, яке ми так довго чекали взимку, крім приємних теплих днів приносить нам і проблеми зі шкірою. Такі фактори, як ультрафіолетові промені і сухе повітря призводять до подразнення і пересушування шкіри, а пил і підвищена пітливість можуть призвести до глибокому забрудненню пір. Всі разом, на жаль, призводить до швидкого старіння шкіри. Тому догляд за шкірою влітку повинен бути не менше ретельним, ніж взимку.

Ультрафіолетові промені

Захистити шкіру від дії УФ-променів допоможуть спеціальні креми із захистом SPF не менше 20. Глибоке харчування, яке так необхідно було взимку, влітку краще змінити на зволоження.

Креми для літнього догляду повинні бути легкої текстури. Нанесені на шкіру обличчя, вони утворюють не гладкий шар, а тонку плівку, завдання якої запобігти випаровування вологи і в той же час захистити шкіру обличчя від шкідливого впливу навколишнього середовища.

Не можна забувати і про окуляри. Шкіра навколо очей дуже ніжна і найбільше піддається впливу УФ-променів. Якщо ви щурітесь на сонці, то з'являються мімічні зморшки, схожі на сіточку, що призводить до старіння шкіри. Захистіть очі кремом і обов'язково носите окуляри. Адже вплив прямих сонячних променів негативно позначається і на зорі.

Очищення шкіри влітку

Пил, що носяться вітром, так чи інакше, осідає на шкірі обличчя, особливо, якщо день спекотний і особа покривається потом. Найдрібніші частинки пилу забивають пори і викликають роздратування. Догляд за шкірою влітку передбачає правильну очищення обличчя. Косметологи не рекомендують змивати бруд з обличчя просто холодною водою з-під крана. Краще всього використовувати спеціальні засоби для вмивання або тоніки, що не містять спирту, які дбайливо очистять особа, не пошкодивши захисний шар шкіри.

У літній час можна використовувати маски для глибокого очищення обличчя 1 раз на тиждень.


Після процедури обличчя варто акуратно протерти лосьйоном і нанести тонким шаром живильний крем.

Захист шкіри влітку

Крім захисту шкіри обличчя від УФ-променів, необхідно потурбуватись і про інших шкідливих впливах. Ми часто чуємо про негативний вплив вільних радикалів. Що ж це таке? Вільні радикали - це своєрідні "неповноцінні" молекули, у яких відсутній один електрон. Негативний вплив вільних радикалів полягає в їх спробі повернути собі цей електрон, забравши його у "нормальних" молекул, якими і є всі клітини і тканини організму. Вільні радикали викликають окислення клітин шкіри і їх руйнування. Щоб цього не сталося, доглядати за шкірою влітку необхідно за допомогою кремів, в які входять необхідні вітаміни - А, В, С, Е.

Найпоширенішими на сьогоднішній день причинами утворення цих "неповноцінних" молекул називають погану екологію, ультрафіолетове випромінювання і стан стресу.

Живлення шкіри влітку

Влітку з'являється унікальна можливість доглядати за шкірою обличчя за допомогою натуральних засобів. Велика кількість різноманітних фруктів, що містять більшість вітамінів, дозволяє робити живильні маски для обличчя, які покращують структуру і насичують шкіру необхідними мікроелементами. При цьому такі засоби, як маски з полуниці, смородини, винограду, яблук і т.д., повністю натуральні. Головне правило - наносити такі маски тільки ввечері, і по можливості не підставляти обличчя під прямі промені сонця протягом 1-2 днів.

Багато з фруктів надають відбілюючий вплив, а якщо після їх використання засмагати, то можна заробити пігментні плями.

Догляд за шкірою влітку передбачає і правильне харчування. Чим більше овочів і фруктів входить у ваш раціон, тим краще буде виглядати ваша шкіра. Також необхідно пити побільше рідини, найкраще очищену воду і натуральні соки.

Бажаємо тільки яскравих і свіжих вражень цього літа!