Стати красивою до свята? існує багато способів, як цього добитися - наприклад, зробити нарощування волосся. Ви ніколи не думали над тим, яким чином виробляють нарощування волосся? Сьогодні саме про це вам розповість сайт для мам "Супермама"!

Ми поговоримо про плюси і мінуси всіх видів нарощування волосся, і якщо ви вже замислювалися про те, щоб його зробити, ви зможете визначитися, про що питати в салоні краси!

Є досить багато видів нарощування волосся, до того ж, в різних салонах вони мають різні назви. Однак їх можна об'єднати в три групи:

  • спосіб гарячого нарощування;
  • спосіб холодного нарощування;
  • спосіб альтернативного нарощування.

Кожен з видів нарощування волосся має певні плюси, однак при цьому володіє і деякими недоліками.

1. Холодне нарощування волосся

Суть даного виду нарощування волосся полягає в тому, що накладні пасма прикріплюють за допомогою невеликих металевих кліпсів або за допомогою особливого клею. І в тому, і в іншому випадку можна не турбуватися за збереження зачіски і сміливо мочити волосся навіть в солоній воді, або відвідувати сауну.

Головним плюсом такого виду нарощування волосся вважають те, що при нарощуванні волосся практично не травмуються.

Однак є і певні недоліки. Зокрема, якщо для кріплення використовуються кліпси, спочатку вони можуть доставляти деяку незручність. Проте вже через кілька днів неприємні відчуття зникнуть. Тому даний вид нарощування волосся дуже зручний і практичний.

2. Гаряче нарощування волосся

Для кріплення пасм при використанні такого виду нарощування волосся застосовують кератинові капсули з вмістом смоли. Їх прикріплюють за допомогою електроприладу, розплавляють смолу. В результаті капсула перетвориться в пластину, і при цьому натуральні і накладне волосся як би "спаиваются".

Перевага такого методу - те, що накладне волосся тримаються досить довго - близько 9 місяців , якщо систематично проводити корекцію.


Крім того, вони не вичісують.

Головний мінус даного виду нарощування волосся - використання термічної обробки, що викликає травмування і крихкість волосся. Після гарячого нарощування відвідувати басейн, лазню або сауну заборонено, втім, як і купатися в морі.

3. Альтернативне нарощування волосся

Для такого виду нарощування волосся підбирають знімні пасма, тобто, прикріплюють шиньйон, зроблений з натурального волосся.

Гідність цього методу - можливість часто змінювати свій імідж. У будь-який момент можна зняти накладні пасма і прикріпити їх знову. Однак найбільш важливо, що такий вид нарощування волосся абсолютно безпечний.

Однак отримати прекрасний результат при використанні такого способу досить складно. Для цього необхідна тривала тренування і придбання певних навичок.

Практично всі московські салони нарощування волосся пропонують всі описані методики, і ви можете вибрати будь-яку з них.

Протипоказання до нарощування волосся

Для будь-якого виду нарощування волосся є й деякі протипоказання. Після процедури волосся можуть стати тонкими і почати випадати. Тому рекомендують виконувати нарощування лише на здорових і сильних волоссі. Заборонено воно в таких випадках:

  • при значному випаданні волосся;
  • при наявності захворювань шкіри голови;
  • на освітленому волоссі. Який би з видів нарощування волосся ви не вибрали, виглядати вони будуть зовсім не естетично;
  • у разі наявності алергічних реакцій. При цьому зазвичай виконують пробне нарощування на потилиці, і якщо роздратування не виникає, роблять нарощування на всіх волоссі.