Дієта дружби або дієта Тетяни Малахової - це не панацея від бід для всіх людей із зайвою вагою, це ще одна спроба систематизувати очевидні правила харчування, яких повинен дотримуватися людина протягом всього свого життя. Корисні звички, корисні продукти - ось все, що вам потрібно для того, щоб знизити відмітку на вагах і більше ніколи її не побачити на колишньому місці.

Основні правила дієти дружби

Для початку варто привчити себе щоранку починати зі склянки чистої питної води. Саме вода запустить процеси травлення в організмі, які "спали" разом з вами всю ніч. До речі, води за весь день потрібно випивати близько 4-5 склянок, найкраще кожну склянку за 15-20 хвилин до прийому їжі. Основних прийомів їжі повинно бути не менше 4-х на добу. За 3-4 години до відходу до сну їсти і пити не вирішується. Свіжі овочі та фрукти повинні бути присутніми на вашому столі постійно.


В ідеалі кожний прийом їжі повинен включати в себе обов'язковий салат. Ще один обов'язковий заборона - сіль, яку з легкістю можна замінити натуральними приправами - перцем, часником, травами і прянощами.

Як і багато інших збалансовані дієти, дана дієта забороняє вживання в їжу копченостей, смажених страв, консервів, молочних продуктів високої жирності, алкоголю та хлібобулочних виробів. Упор в харчуванні на такій дієті потрібно зробити на прості продукти, які зазнали мінімальної обробці. Цільнозернові продукти, каші, фрукти і сухофрукти, овочі, горіхи, насіння, гіркий шоколад, нежирні сорти риби і морепродукти - все це повинно стати звичними складовими ваших щоденних страв. Сніданок краще всього скласти із зернових і нежирних сортів йогурту або сиру. На обід можна побалувати себе тваринними білками з обов'язковою порцією овочів. Вечеря також повинен складатися з білків і легких свіжий овочів.