Чи знайдуться ті, хто з заздрістю не дивився б на спортсменів і не мріяв зробити свій живіт таким же гарним, а ніжки стрункими? Або хоча б трохи наблизитися до ідеалу? Чи варто говорити, що зайва вага - це не тільки не завжди красиво, але і дуже шкідливо. Він підвищує ризик виникнення цукрового діабету, астми, гіпертонії, захворювань серця, суглобів, особливо це стосується людей, у яких є схильність до накопичення жирових відкладень саме в області живота.

На думку психологів, повні люди більше за інших схильні депресій, мають більше соціальних проблем і менш щасливі, ніж їх стрункі співгромадяни. Загальновідомо, що жінкам схуднути набагато складніше, ніж чоловікам, через фізіологічних відмінностей і гастрономічних уподобань. Жінки відрощують животики в основному за допомогою тістечок і шоколаду, в той час як чоловікам "допомагає" пиво, жирне м'ясо і картопелька. Але не все втрачено! Виявляється, жаданих "кубиків" добитися цілком реально, в цій справі може допомогти.

Основні принципи дієти для преса

Перший крок до стрункості - зниження кількості споживаних калорій. Почніть з виключення з раціону рафінованих, смажених, копчених продуктів і напівфабрикатів, борошняних виробів, солодощів та консервів. Це дозволить знизити калорійність їжі на 200 - 400 ккал. Поступово зменшуйте розмір порцій, не поспішайте, постійне відчуття голоду може позбавити вас стійкості і змусити повернутися до колишнього способу життя.


З часом, обсяг шлунка зміниться, і ви станете з'їдати набагато менше, а нові смакові пристрасті дозволять підтримувати калорійність страв у межах норми. Їжте більше улюблених фруктів, замініть солодощі гірким шоколадом - він і користь принесе, і себе побалуєте. Не перетворюйте дієту в тяжке випробування - вас надовго не вистачить, знайдіть в новій системі живлення нові задоволення.

Дієта для преса: додаткові рекомендації

Зміна звичного способу харчування, безумовно, є основою, без якої неможливе досягнення результату, якщо вам здається цього недостатньо, то можете підсилити ефект від дієти за допомогою фізичних вправ. Не намагайтеся схуднути за один день і виконати олімпійську програму. Почніть все з однієї вправи, наприклад "велосипед", але робіть його відповідально і регулярно. Поступово, коли виробиться звичка, почніть додавати по одному новому вправі щотижня. З часом ви складете для себе систему, що дозволяє підтримувати в тонусі не лише прес, але і весь організм.

Дієта для преса не має жодних протипоказань, це просто система харчування, заснована на принципах здорового способу життя, і тому рекомендується абсолютно всім, незалежно від віку та стану здоров'я.