Дуже часто бажаючі схуднути не можуть витримати суворої дієти або ж виснажливих фізичних навантажень. Незважаючи на це, бажання схуднути не покидає і людина продовжує шукати нові, більш прийнятні для нього методи. Дієта для ледачих якраз підійде таким людям, які не звикли занадто ретельно стежити за своїм раціоном і тим більше рахувати калорії. У чому ж суть цієї самої дієти для ледачих - давайте розбиратися.

Дієта для ледачих: основні правила

Дієта для тих, хто лінується, насправді зовсім не дієта, а режим харчування і пиття, який передбачає спалювання зайвого жиру за рахунок надходження в організм великої кількості рідини. Якщо будь-які інші дієти також припускають 1.5-2 літра рідини на добу, то ця дієта націлена не стільки на кількість рідини, скільки на певні правила її прийому. На користь води для організму засноване також голодування на воді для схуднення.

Отже, основні правила дієти для ледачих:

  • за 15-20 хвилин до прийому їжі потрібно випивати 2 склянки чистої негазованої води;
  • в процесі їжі і протягом 2-х годин після їжі пити МОЖНА.

Як тільки пройдуть 2 години після їжі можна випити чаю або кави, тільки без тістечок або печива, так як це вже їжа, а ви ж не випили перед нею 2 склянки води.


Вся принадність такої дієти в тому, що не потрібно обмежувати себе в їжі, їсти можна все, тільки не забувати перед їжею випивати 2 склянки води. На такому ж режимі пиття заснований і метод схуднення з Оленою Малишевої.

Таким чином, раціон харчування і пиття для ледачих буде виглядати так:

  • Сніданок: 2 склянки води, через 15 хвилин ваш звичайний сніданок, тільки без кави, чаю або іншого пиття.
  • Обід: 2 склянки води, звичайний обід, не пити протягом 2-х годин після обіду.
  • Вечеря : випити потрібно 1 склянку води, якщо хочеться, можна і два, вечеря без обмежень, не пити 2 години після нього.

Якщо протягом дня ви перекушуєте, то перед такими навіть невеликими перекушуваннями потрібно також випивати по склянці води. Така дієта дозволить вам скинути 8-12 кг всього за 2 тижні. На нашому сайті ви також можете знайти ефективні тижневі дієти.