Лікарі стверджують, що голодування, здатне привести до зниження ваги, зміцненню здоров'я, омолодженню організму. Але не багато людей можуть відразу відмовитися від пиття і їжі. У такій ситуації підійде голодування на воді для схуднення.

Голодування на воді має певні переваги:

  1. Приводить до зміцнення захисної системи, що дозволяє побороти аутоімунні захворювання.
  2. Відбувається "психологічне розвантаження", завдяки цьому організм краще очищається і відновлюється.
  3. У результаті активізації роботи гіпофіза, процеси старіння в організмі сповільнюються.

Підготувати свій організм до такої струсу допоможуть настрої Ситіна (відгуки, фігура після тривалих настроїв - все це можна знайти на просторах Мережі).

Голодування на воді: особливості

Голодування на воді для схуднення полягає в тому, що ви п'єте виключно дистильовану воду. Додавати в неї що-небудь категорично заборонено. Якщо ви в цей період часу будете вживати каву, чай або соки, це призведе до мобілізації процесів травлення. І, як результат, у організму не вийде налаштуватися на внутрішнє харчування, завдяки якому відбувається зниження ваги. При порушенні даного правила, можлива поява нервозності і мігреней. Підготувати організм до голодування допоможе клізма з сіллю (2 ложки на один літр води).

Період такого голодування кожен визначає сам для себе. Треба брати до уваги ступінь вашої підготовки, загальне самопочуття і, звичайно ж, бажання.


Якщо ви новачок, то вам буде досить кілька одноденних голодувань протягом місяця. Пізніше, коли голод буде переноситися легше, тривалість голодування на воді можна збільшити до двох тижнів - саме такий період вважається необхідним для інтенсивного омолодження та очищення організму. У якості більш щадного варіанту, можете спробувати каскадне голодування. З приводу постійного бажання щось з'їсти, можете не переживати, з часом буде відбуватися поступове зменшення почуття голоду.

Голодування на воді для схуднення: практика

Принцип голодування на воді полягає в тому, що потрібно пити тільки воду (2-4 літри) весь день. За день до голодування намагайтеся їсти менше - ввечері обмежте раціон йогуртом або салатом з фруктів. Новачкам голодувати на воді більше 72 годин не рекомендується. У перший день дозволяється випити склянку води, в який додано трохи лимонного соку. Днем слухайте спокійну музику, гуляйте, активно займайтеся розумової та фізичної роботою.

Якщо самопочуття дозволяє, можете перейти до другого дня голодування на воді. Вам буде потрібно хороший відпочинок, повноцінне питво і виконання всіх вищевказаних правил. Тепер близько 17.00 необхідно поїсти, навіть якщо у вас відсутній апетит. Їжу пережовувати ретельно (підійдуть печені яблука, йогурт або протертий овочевий суп). Через кілька годин слід прийняти їжу ще раз.

Спочатку здається, що витримати важко, але все залежить від вашої мотивації і готовності змінити себе.