Як відомо: "Без води - і не туди, і не сюди". Про це згадали дієтологи і розробили водну дієту, принципи якої повністю відповідають критеріям здорового харчування. Зайве говорити про те, як важлива вода для людини. Її вміст у клітинах з віком знижується, що призводить до старіння. Так, в тілі немовляти, вміст рідини може досягати 86%, в той час як в організмі літньої людини тільки 50%. Стає зрозуміло, що, чим старше ми стаємо - тим сильніше зневоднюється наш організм. Ось на боротьбу із зневодненням, нормалізацією обмінних процесів, схудненням і спрямована водна дієта.

Основні принципи водної дієти

Науковий факт - щоб залишатися здоровим, дорослій людині необхідно випивати в день 2- 2,5 літра води, саме води, а не чаю, кави, соків, і тим більше пива! Вода для дієти повинна бути чистою, ні в якому разі не з під крана. А ще краще пити структуровану воду, її часто називають "живою", структура розташування молекул та енергетика такої води найближче до тієї, що міститься всередині клітин людини. "Де ж її взяти?" - Запитаєте ви. Читайте далі!

Як структурувати воду

Беремо звичайні одноразові пластикові стаканчики і наповнюємо їх водою, бажано фільтрованої, але в крайньому випадку, якщо немає фільтра, підійде і водопровідна, технологія структурування дозволить її очистити. Ставимо стаканчики в морозильник, і чекаємо коли вода замерзне приблизно на дві третини обсягу. Потім кожен стаканчик на пару секунд поміщаємо під струмінь води і витягуємо з нього лід. Ми бачимо, що всередині льодинки капсула незамерзаючих води, в ній скупчилися всі домішки, хлор та інша гидота. Потрібно пробити крижану кірку, у верхній частині вона тонша, і вилити воду з льодинки. Цю процедуру виконати з усіма стаканчиками.


Процес структурування води закінчено, залишилося перекласти наш лід в красивий глечик і почекати коли він розтане.

Водна дієта: правила

Тепер повернемося до початку теми і поговоримо про основні правила водної дієти. Отже, пити воду потрібно з самого ранку, за 30 хвилин до або через 2 години після прийому їжі. Вода обов'язково повинна бути кімнатної температури, можна навіть трохи її підігріти. Якщо смак вам не подобається додайте в склянку кілька крапель лимона або апельсина. На що варто звернути увагу:

  • не пийте холодну воду - це уповільнить травні процеси;
  • не пийте під час або відразу після їжі - це неефективно;
  • ні в якому разі не перевищуйте норми споживання рідини - це небезпечно для здоров'я, тому виводить з організму необхідні йому мінерали, і марно для талії;
  • пийте вітаміни;
  • не сидіть на цій дієті довше трьох тижнів, повторити курс можна через два-три тижні.

Відгуки схудлих

Відгуки про дієту на воді дуже райдужні. Людей, які змогли схуднути завдяки такому простому способу, з кожним днем стає все більше. Спокушає багатьох те, що така дієта не вимагає покупки особливих продуктів або приготування особливих страв - просто дотримуйся режим пиття і все буде відмінно. Що стосується результатів, то тут все залежить від особливостей організму. Хтось навіть за кілька тижнів водної дієти не зміг скинути ні грама, а хтось всього за 12-14 днів розпрощався з 3-4 кілограмами без будь-якої шкоди для здоров'я. У будь-якому випадку більшість людей, які все ж випробували на собі чудодійну силу води, радять спробувати цю просту і ефективну дієту.

Мабуть все, удачі! І не забувайте, у всьому потрібна міра! Будьте здорові!