Будь-яка дівчина чи жінка в наш час хоче виглядати привабливо. Але схильність до повноти, наеденних звисає жир або повнота внаслідок пологів та інших гормональних зрушень знижують привабливість і розвивають комплекси. До того ж сучасний світ живе в скаженому темпі, що часто позначається на здоров'ї. Неправильне харчування, недолік фізичної активності та фінансові труднощі не дозволяють нам наблизитися до свого ідеалу привабливості.

Існує один спосіб, який допомагає прибрати живіт, не вимагаючи великих фінансових витрат і не забираючи багато часу. Це всім відомий обруч або хулахуп. Заняття з обручем не вимагають спеціальних умінь, крутити його можна в будь-який зручний для вас час і навіть поєднувати це з переглядом телевізора. Обруч - це прекрасний засіб для схуднення, він допоможе прибрати живіт і боки, підтягнути м'язи. Також обруч є ще і масажним засобом, і засобом профілактики целюліту. Але для відчутних результатів необхідно займатися з обручем регулярно і правильно.

Види занять з обручем

Ось кілька рекомендацій про те, як правильно і ефективно займатися з обручем:

 • Якщо ще не мали справу з обручем і не маєте належної фізичної підготовки, то необхідно придбати більш легкий обруч. З ним ви швидше звикнете. А з часом, у міру звикання до навантажень, слід замінювати його на більш важкий і масажний обруч.
 • Перед тренуванням з обручем також потрібно проводити невелику розминку, щоб випадково не розтягнути м'язи і не пошкодити суглоби. А після заняття зробити тіло гарним і пластичним допомагає розтяжка.
 • Найефективніші заняття з обручем тривають більше 20 хвилин. Але новачкам починати крутити краще з 5 хвилин і потроху збільшувати час. Як мінімум, бажано довести час тренування до 30-40 хвилин.
 • На початку тренувань з обручем на животі можуть утворитися синці та з'явитися біль від інтенсивних навантажень. Не треба переживати з цього приводу, через кілька днів біль вщухне, і синяки почнуть розсмоктуватися. Якщо у вас чутлива шкіра, схильна до появи гематом, то необхідно підібрати щільний одяг для тренувань. Також захистити від синців і збільшити спалювання зайвих калорій допомагає термопояс.
 • Якщо проводити заняття з обручем під музику, то ви й не помітите, як швидко пройде час. Крім того, збільшуючи темп під швидку і знижуючи його під повільну музику, ви підвищите ефективність тренування, і живіт піде швидше.
 • Коли крутите обруч, ноги треба тримати на ширині плечей або вже, тому що чим ближче ноги друг до одного, тим більше м'язів задіяно в тренуванні і тим більше позитивний результат ви отримаєте.
 • Коли крутите обруч, постарайтеся напружувати і розслабляти м'язи преса.


  Це також допомагає швидко прибрати живіт.

 • Як і при будь-якій іншій тренуванні, при занятті з обручем потрібно правильно дихати. Перед початком тренування, зробіть вправи, які допоможуть позбутися зайвої повітря в організмі. Це збільшить працездатність м'язів. А під час заняття: коли ви напружуєте м'язи, робите вдих, а коли розслабляєте - видих.
 • Крутити обруч необхідно енергійними рухами і періодично міняти напрямок. Постарайтеся, щоб при крученні ви використовували в основному м'язи живота, при цьому, чим менше коло, яке ви описуєте талією, тим ефективніше і швидше ви зможете прибрати зайві жирові відкладення.
 • Ще одне не менш важлива умова для того , щоб обруч допоміг прибрати живіт - це не є за 2-3 години перед тренуванням і 1,5-2 години після неї.
 • Під час тренувань з обручем руки потрібно зчепити в замок на потилиці. Для більшої ефективності занять намагайтеся часом опускати обруч до колін і піднімати до грудей.
 • Щоб організм не звикав до навантаження, постійно змінюйте її. Збільшуйте час тренувань, додавайте силові і кардионагрузки.
 • Ще одна необхідна умова для досягнення швидкого та кращого ефекту - це регулярність тренувань з обручем. Якщо ви будете лінуватися і пропускати заняття, то результат буде "змазаним", а ефект мінімальним.
 • І не забувайте дотримуватися дієти. З нею обруч допомагає прибрати зайвий жир на животі швидше, і ви відчуєте легкість вже після декількох тренувань.

Для досягнення найкращого результату необхідно також правильно підібрати обруч. Обручі бувають простими пластиковими або металевими, складними, з масажними елементами, обтяжені і гнучкими.

Вибір обруча

Прості обручі підійдуть для початківців, але не варто на них довго затримуватися. Так як ці обручі володіють в основному загальнозміцнюючим ефектом і готують новачків до більш посиленим навантаженням.

Складено обручі зручно транспортувати і зберігати.

Обручі з масажними елементами найбільш ефективно допомагають прибрати живіт , оскільки мають на внутрішній поверхні пластикові або гумові кульки або шипи, або поєднання того й іншого. Гумові кульки і шипи безпечніше, бо вони менш травматичні.

Обтяжені обручі також ефективні відносно зайвих жирових відкладень на животі та стегнах. А якщо обруч і обважений і з масажними елементами, то він несе в собі подвійний ефект.

Гнучкий обруч крім загальнозміцнюючий і жиросжигающего ефекту, ще й дає посилене навантаження на всі групи м'язів. Такий обруч ще і компактний, і зручний при транспортуванні.

При регулярних і тривалих тренуваннях ви помітите хороший ефект при мінімальних витратах.