Що найбільше любить жінка, спілкуванню з чим вона з радістю готова віддавати весь свій вільний час? Ну, звичайно ж, після себе коханої і, мабуть, ще деяких речей, індивідуальних для кожної і виявляють собою традиційний набір прихильностей із рідних, чоловіків і подруг.

Відповідь однозначна: велика частина жіночої половини людства відчуває справжню пристрасть і насолоду від походів по магазинах.

У житті сучасної жінки шопінг займає чи не найголовніше місце в ряду її найулюбленіших занять. Деякі ж і зовсім потрапляють в неабияку залежність від "магазинної радості". Втім, це й не дивно - бо роблячи походи по магазинах і купуючи для себе різні дрібнички (навіть не завжди корисні і потрібні) жіночий розум потрапляє в стан ейфорії. Таким чином, всі існуючі проблеми та негаразди, поганий настрій і тому подібні подразники з легкістю забуваються і відходять на задній план.

Як виявилося, таке заняття як шопінг дарує позитивні емоції не тільки психологічному стану жінки, а й надає позитивний вплив на її зовнішню оболонку. Як стверджують вчені з Каліфорнійського Університету США, походи по магазинах сприяють позбавленню від зайвих кілограмів.


Таким чином, шопінг цілком може замінити виснажливі фітнес-тренування.
Таку заяву стало можливим завдяки результатам наукового експерименту, участь в якому брали 3000 жінок різної вікової групи. З'ясувалося, що протягом року середньостатистична жінка здійснює в середньому 132 походу в різні торгові центри. При цьому кожна хвилина ходьби дозволяє позбавити організм від 5 калорій. Враховуючи величезні площі торгових залів і численні сходи, якими обладнані практично всі великі шопінг-центри, дане заняття стає не тільки приємним, але і корисним, здатним з легкістю замінити тренування у фітнес-клубах. Цифри підтверджують: завдяки шопінгу середньостатистична жінка позбавляється до 48000 калорій за рік.

Крім того, 70% брали участь в експерименті жінок зізналися в тому, що відчували себе дуже втомленими і виснаженими після завершення магазинних походів. Багато ж констатували той факт, що не відчували такої сильної втоми навіть після годинного тренування у фітнес-клубі.