В даний час вважається досить модним облаштовувати своє життя в традиціях фен шуй. Це стосується не тільки оформлення інтер'єру, а також догляду за своїм тілом. Багато косметичні процедури, наприклад манікюр, можна зробити, керуючись деякими правилами фен шуй.
Отже, традиційно існує п'ять стихій: вогонь, вода, дерево, грунт і метал. Саме залежно від приналежності до однієї з них, визначити яку можна за своїм характером, і роблять манікюр.

Вогонь вважається досить сильно стихією. Люди з переважанням вогню відрізняються життєрадісністю, активністю. Проте зайве переважання його здатне викликати надмірну агресивність. Цієї стихії відповідають трикутні і загострені форми. Тому, якщо ви є типовим представником подібної стихії, нігті ваші повинні бути загостреними. В якості дизайну можна зображувати орнаменти з присутністю вогню, сонця, пірамід, метеликів. Кольори повинні бути досить яскравими і насиченими, наприклад, помаранчевими і червоними.
Вода характерна для надмірно чутливих і емоційних людей і символізує також очищення душі. Однак не варто переборщувати з символами води, так як ризикуєте бути затопленими. Цієї стихії відповідають нігті невеликої довжини, зазвичай квадратної форми.


Дизайн повинен бути виконаний в блакитних і синіх тонах.

Дерево по фен шуй символізує розвиток в людині творчих здібностей, тому манікюр, виконаний в подібному стилі, підійде для креативних людей, що прагнуть тільки вгору. Форма нігтів може бути овальної або напівкруглої. Прикрасити нігті можна малюнками у вигляді спіралей, різних ліній, а також метеликами і павутинками. Серед квітів повинні переважати зелені відтінки, розбавити які можна чорним кольором. Тим самим ви тільки підсилите енергію дерева.

Земля в свою чергу символізує твердість і надійність. Для того, щоб посилити ці якості в собі віддавайте перевагу нігтям квадратної форми. Як малюнок можна зобразити камені, листя, різні візерунки. Крім того, в манікюрі повинні переважати пісочні відтінки.
Метал символізує в першу чергу успіх у кар'єрі. Тому, щоб домогтися подібного ефекту відрощуйте довгі нігті квадратної форми і прикрашайте їх поверхню різними символами цієї стихії, наприклад, монетками, мечами, талісманами.

Таким чином, роблячи манікюр по фен шуй, ви зможете підсилити в собі свої якості, а також домогтися успіху.