Чистота шкіри - запорука її здоров'я. Косметологи стверджують, що просте мило шкідливе для шкіри. Але, мило милу ворожнечу.

Звичайне мило має лужну основу, іншу частину складає жир. Середа нашої шкіри в нормальному стані кисла. Кислота допомагає боротися з бактеріями, які викликають запалення. Луг руйнує цю природну захист і послаблює імунітет шкіри. Часте умивання простим милом може швидко зіпсувати навіть жирну шкіру.

* Мила, які не містять мила. В їх основі - масла, трав'яні екстракти, інші речовини, які піняться при контакті з водою. Вибираючи таке мило для вмивання, переконайтеся, що на ньому є позначки, що воно не містить мила, луги, має нейтральний кислотно-лужний баланс.

* Більш доступні мила - гліцеринове або медове, крем-мила.

* Зверніть увагу на рідкі мила для вмивання, а найкраще - спеціальні муси, гелі, пінки.

* Вмиватися потрібно 2 рази в день.


Вечірнє умивання необхідно для всіх типів шкіри. Це краще робити відразу як приходите додому після роботи. Гарненько очистіть шкіру від макіяжу і дозвольте їй вільно дихати залишок дня. Ранкове умивання з милом може знадобитися тим, у кого жирна шкіра. А при сухої і чутливої скористайтеся тоніком після сну.

* А як же дігтярне мило? Воно досить агресивно, в ньому багато лугу, шкіру воно сушить грунтовно. Але саме ці властивості дозволяють позбутися від прищів і запалень. При цьому потрібно зволожувати шкіру після вмивання, інакше виникне сильне лущення.