Чашечка кави, звареної з власноруч вирощеного врожаю прямо в міській квартирі, - сама ароматна з усіх, що доводилося куштувати. Звичайно, щоб отримати такий подарунок, доведеться довго чекати. Але справа того варта.

Кавові деревця вирощують з насіння. Для цього вибирають самі стиглі плоди темно-червоного кольору (краще - з дерева, необсмажені зерна кави з магазину для посіву не годяться).

За допомогою пінцета і голки обережно розриваємо і видаляємо зовнішню двошарову оболонку, під якою знаходяться згорнуті в тугий клубочок зелені сім'ядольні листочки. У кожному плоді буває зазвичай по два, рідше по три зерна. Підходять і ті, й інші.

Якщо не застосувати "хірургічного втручання", насіння хоч і проростуть, але не розкриються сім'ядольні листочки. Так вони і будуть сидіти - зелені стебельця висотою 2-3 см з сірими грудочками, деякі з яких потім загинє і пропадуть. Якщо ж використовувати пінцет з голкою, сім'ядолі розкриваються буквально на наступний день.

Субстрат - пухка суміш дернової грунту, піску і торфу в рівних частинах (можна з додаванням пере гною) або куплена парникова. Ємність беремо невеликих розмірів. Приміром, в пластмасову коробочку з-під плавленого сиру діаметром 120 і глибиною 60 мм можна посадити, з урахуванням подальшої пікіровки, близько 20 зерен. Після посіву та поливу теплою водою накриваємо склом, щоб постійно підтримувати вологість.

Температура проростання - не нижче 20 град. Паростки з'являються не скоро, іноді на третій місяць, зате практично 100-відсоткова схожість.


Після появи другої-третьої пари справжніх листків сіянці розсаджує в окремі горщики. Їх теж накриваємо скляною банкою чи склянкою для створення вологого мікроклімату . Воду для поливів використовуємо підкислену (в 3 л водопровідної води додаємо 20-30 мл щавлевої кислоти, доба відстоюємо).

Молоді саджанці пересаджуємо щовесни (березень -апрель), оскільки кава дуже чуйно на пересадку. До пересадці приступаємо, коли коренева система рослини заповнила весь горщик. При цьому розміри нового контейнера повинні перевищувати попередній не більше ніж на 5 см.

Якщо пересадити каву відразу в дуже велику ємність, то воно не буде проти цього - також нормально буде рости. Однак рослина відгукнеться на це менш рясним цвітінням і, отже, слабким плодоношенням - аж до того часу, поки його коріння не освоять простір непропорційно великого горщика.

Основне, що потрібно молодому кавового деревця для наростання крони в якості підгодівлі - це азот; а кращий його джерело - гній.
Щоб ваше кавове деревце добре розвивалося, регулярно цвіло і плодоносило, в період активного росту підгодовувати його потрібно через 10 днів.
В осінньо-зимовий період, коли ріст рослини затримується, підгодовуємо кави рідше (через 15-20 днів).

У міру розгалуження розвивається кавового деревця виробляється формування крони для отримання красивого рослини з рясним цвітінням.

Ну, а якщо у вас буде добре цвісти і плодоносити вирощене деревце кави, то залишається регулярно збирати дозрілі плоди і очищати боби перед обсмажуванням.