Вкотре даєте собі обіцянку більше не наїдатися на ніч. Але чим ближче нічний час доби, тим сильніше хочеться їсти.
У вас перед очима раз у раз миготять смачні образи, а ноги самі несуть тебе на кухню. Після скоєння "злочину" у вас з'являється почуття провини і розуміння, що ви знову на крок позаду від фігури мрії. Знайоме вам це? Тоді наші поради допоможуть вам.
1. Обманюйте шлунок рідиною. Рідина частково заповнить ваш шлунок і допоможе притупити раптове відчуття голоду. Випийте чашку зеленого чаю без цукру, склянку томатного соку без солі або склянку води з лимоном.

2. Прийміть гарячий душ або ванну. Ванна допоможе знизити апетит і розслабить вас, а потовиділення допоможе вивести надлишки рідини в організмі.

3. Спробуйте зробити невелику зарядку. Вправи допоможуть вас відволіктися від нав'язливої думки з'їсти смачненького, до того ж спалять кілька калорій. Фізичний навантаження здатні знижувати апетит, тільки не робіть надто складних і інтенсивних вправ, це можливо не дасть вам нормально заснути.

4. Застосовуйте аромотерапию. Якщо ввечері прокинувся звірячий голод, спробуйте понюхати шкірку грейпфрута або запаліть ароматичну свічку. Непогано допомагають притупити голод квіткові аромати парфуму.

5.


Не бійтеся балувати себе десертом після вечері. Тільки десерт повинен бути корисним і легким. Наприклад, нежирний йогурт і фрукти. Це піднімає настрій і можливо позбавить вас від бажання поїсти смакота вночі.

6. Під час вечері не додавайте у страви гострі спеції. Вони здатні посилювати апетит і загострювати голод.

7. Не тримайте під рукою висококалорійні і шкідливі продукти. Покладіть на саме видне місце фрукти і овочі. У випадку, якщо зрив все-таки відбудеться, збиток буде не так відчутний.

8. Здійсніть вечірню прогулянку. Це відволіче вас від думок про їжу. Але прогулянки на свіжому повітрі здатні посилювати апетит, тому краще прогулюватися відразу перед сном.

9. Пожуйте жуйку. Тільки без цукру. Жувальний рефлекс допоможе обдурити ваш апетит.

10. Почистіть зуби. Тут спрацьовує звичка: після чищення зубів ми більше не приймаємо їжу.

11. Уявіть себе стрункою і підтягнутою. Покрутити перед дзеркалом, уявіть, що ви позбулися ще від пари кілограмів. Хіба така гарна жінка може наїдатися на ніч?

12. Погортайте глянцевий журнал. Образи струнких і красивих моделей повинні відбити у вас бажання є в нічний час.