Випічку можна приготувати без яєць, замінивши цей інгредієнт іншими продуктами.

Заміна яєць у випічці може здатися на перший погляд непростим завданням, але насправді все інакше. Головна функція яєць - зробити блюдо легким, повітряним і однорідним (яйця склеюють всі інгредієнти разом, створюючи з них пиріг, кекс або запіканку). Саме виходячи з того, для чого потрібні яйця, можна підібрати як мінімум 5 аналогічних продуктів, які їх замінять.

ТОП5: заміна яєць у випічці

Агар-агар

Рослинний аналог желатину - агар-агар - служить відмінною заміною яєчного білка. Для цього слід взяти 1 столову ложку сухого агар-агару і змішати її зі столовою ложкою води, збити і остудити суміш.

Тофу

Заміна яєць у випічці може бути виконана і за допомогою соєвого сиру тофу, який "одягає" на себе смак продуктів, з якими він поєднується, що не привносячи власний смак страви. Тофу може так само служити відмінним інгредієнтом для омлету. Виходячи з пропорцій, варто враховувати, що? чашки тофу прирівнюється до 1 яйцю.

Насіння льону

Насіння льону - ще одна хороша альтернатива яйцям, які пов'язують інгредієнти разом і служать розпушувачем страви. 1 яйце можна замінити насінням льону, подрібнивши 1 столову ложку насіння і змішавши їх з 3 столовими ложками води.

Крохмаль

У стравах, де основна функція яєць полягає у зв'язуванні продуктів, відмінною заміною яєць послужить картопляний або кукурудзяний крохмаль, виходячи із пропорції 2 столових ложки крохмалю до 1 яйцю.

Фрукти

Банани, яблучне пюре або інший фрукт з високим вмістом пектину так само може послужити відмінною заміною яєць у випічці.


У середньому половинка середнього банана виконає функції 1 яйця - гідна альтернатива в десертах, булочках або солодкому хлібі. Однак використовуючи фрукти замість яєць, варто враховувати, що разом з ними слід так само використовувати розпушувач, так як фрукти не виконують цю функцію.

Де і коли можна замінити яйця

У першу чергу, слід звернути увагу на кількість яєць, необхідних для приготування того чи іншого блюда. Якщо в рецепті зазначено одне яйце, можливо, його варто просто пропустити, додавши 2-3 додаткових ложки води.

Крім цього, значення має і те, як заміна яєць у випічці вплине на загальний смак страви. Виходячи з цього, слід вибирати той замінник, який не з'явиться на смаку (наприклад, використовувати банани для десертів, але не солоних страв).

Заміна яєць у випічці - це просто, смачно і корисно. Завдяки цим 5 продуктам ми можемо складати свій раціон, не відмовляючись від улюблених страв, а просто привносячи в них невеликі корективи.