Певні продукти постачають мозок всіма необхідними речовинами для ефективної роботи.

Мозок потребує такого ж харчуванні, як і інші органи і системи. Кращим харчуванням для мозку є набір основних 7 продуктів, які визначили фахівці.

Корисні продукти для мозку

1. Устриці

Завдяки одному з наукових досліджень, устриці увійшли в список "корисні продукти для мозку" завдяки високому вмісту цинку і заліза. Саме ці мікроелементи допомагають зосередитися і краще запам'ятовувати інформацію

2. Цільнозернові продукти

Цілісне зерно так само вважається корисним продуктом для мозку, тому що містить велику кількість фолієвої кислоти, а так само вітаміну В6. Ці продукти допомагають мозку набагато ефективніше працювати, а так само покращують пам'ять.

3. Чорний або зелений чай

Ще одним корисним продуктом для мозку є свіжозаварений чай - джерело катехінів. Ці речовини допомагають мозку розслабитися в потрібний час, щоб уникнути втоми. Фахівці рекомендують пити чорний або зелений чай вранці, а так само після обіду, коли розумова активність знижується.

4. Яйця

До корисних продуктів для мозку так само ставляться і яйця - джерело вітаміну В12, який допомагає регенерувати клітини мозку, а так само запобігати розвитку хвороби Альцгеймера.


Крім цього, яйця - відмінне джерело поживних речовин, необхідних для ефективної роботи мозку.

5. Каррі

Говорячи про те, які продукти корисні для мозку, не можна не упустити каррі - джерело антиоксидантів, які запобігають передчасному старінню мозкових клітин.

6. Ягоди

Ще одним корисним для мозку продуктом є різні ягоди. Так, наприклад, чорниця покращує здібності до навчання і запам'ятовування інформації, а малина з ожиною захищають клітини мозку від згубного впливу вільних радикалів.

7. Горіхи і насіння

Говорячи про горіхи, слід зауважити, що абсолютно всі види цього продукту корисні для мозку. А все через те, що ці продукти багаті ненасиченими омега-3 жирними кислотами, фолієвою кислотою, вітамінами Е і В6. Ці речовини допомагають ясно мислити, покращуючи роботу мозку.

Говорячи про те, які продукти корисні для мозку, так само варто приділити увагу листю салату, зеленим овочам, жирній рибі і чорному шоколаду.

Саме раціон, який включає в себе перераховані продукти, корисні для мозку, покращує пам'ять і мислення людини.