Вирушаючи у відпустку або просто ділову поїздку, можна скористатися перевіреними корисними порадами для мандрівника, які допоможуть уникнути багатьох проблем і зроблять дорогу більш приємною.

Корисні поради для мандрівника:

Зробіть кілька фотографій свого багажу перед здачею. Якщо раптом багаж загубиться, фотографії прискорять пошуки.

Вирушаючи в подорож на автомобілі, вибирайте заправки і кафе на трасі, звертаючи увагу на кількість припаркованих у них фур. Далекобійники зупиняються в перевірених і надійних місцях.

Корисна порада для мандрівника на колесах: якщо ремінь безпеки здавлює груди, можна підкласти під нього щось м'яке: рушник, футболку, м'яку іграшку, подушечку.

Якщо ви прилетіли і терміново потрібно знайти таксі в аеропорту, вирушайте туди, куди привозять відлітають.


Там можна легко зловити звільнилася машину і заощадити на грошах, адже таксисту не потрібно витрачати час на пошуки пасажира назад і він буде більш поступливим.

В зони вильоту і літак не можна пронести рідина в тарі більше 0,1 літра. Але при цьому можна пронести до 10 пляшечок такого обсягу з різними напоями.

Корисні поради для мандрівника, який встиг накупити покупок, але ще хоче подивитися місто. Можна залишити покупки в камері схову в супермаркеті, а перед вильотом за ними повернутися.

Розміняти гроші в Європі можна в кавовому автоматі. Спочатку потрібно віддати автомату купюри, а потім натиснути кнопку "Скасувати".