Вас турбують забруднення на шкірі і вугрі? Спробуйте зробити ефективну чистку обличчя. Для проведення хімічного пілінгу в домашніх умовах необхідно підібрати професійну косметику, яка буде відповідати вашому типу шкіри.

Для проведення процедури необхідно придбати серію для хімічних пілінгів. До її складу входить скраб і гоммаж. Скраб очищає поверхню шкіри і надає їй свіжий вигляд, а гоммаж проникає глибоко в пори, витягає шкірне сало і бруд, яка скупчилася за весь час.

Думка експерта

Клименко Тетяна Валеріївна

Хімічні пілінги з усіх кометологіческая процедур я найбільше люблю. Адже з їх допомогою будь-яку шкіру (і молодші, і старші, і проблемну, і здорову) можна освіжити, надати їй рівномірний колір. Вони вирівнюють контур шкіри, усувають плями від висипань, освітлюють пігментні плями і, взагалі, діють омолоджуючі. Вікових обмежень немає, адже пілінги різні, тому вирішують різні проблеми.

Як проводити хімічний пілінг в домашніх умовах?

  1. Нанесіть на обличчя професійний скраб.
  2. Тримайте суміш не менше 10 хвилин.
  3. Потім змийте за допомогою серветок.
  4. Нанесіть гоммаж.
  5. Залиште його на 15 хвилин.
  6. Змийте теплою водою і нанесіть живильний крем.

Приємною процедури!

Думка експерта

Клименко Тетяна Валеріївна

Механічні пілінги і скрабування шкіри перед поїздкою на море допоможуть не тільки придбати рівномірний красивий загар, але і захистять шкіру від опіків, звичайно, якщо ви не будете зловживати сонцем.

Що робити, якщо після хімічного пілінгу лущиться шкіра

Думка експерта

Клименко Тетяна Валеріївна

Нанесіть крем з додаванням вітамінів А і Е, їх можна додати самому у вигляді крапель .


Прекрасний зволожуючий засіб, насичене вітамінами, - це оливкова олія, його можна використовувати самостійно або додавати в крем, маску. Захищайте шкіру як від спеки, так і від холоду, правильно харчуйтеся - здорова шкіра вам забезпечена.

Перед проведенням процедури в домашніх умовах настійно рекомендуємо проконсультуватися з косметологом-дерматологом, який допоможе вам підібрати необхідну косметику.