Влітку особливо важливо виглядати бездоганно, а ідеально гладка шкіра на ногах і в області бікіні і пахв грає в цьому не останню роль. Щоб виглядати на пляжі чудово навіть у самому відкритому купальнику і відчувати себе впевнено, скористайтеся перевіреними радами видалення небажаного волосся.

Самий швидкий і ефективний спосіб позбутися небажаної рослинності - скористатися бритвою. Кілька хвилин, і ваша шкіра виглядає бездоганно, при цьому ніяких хворобливих відчуттів і довгих годин, проведених у салоні краси. Як підготувати шкіру до гоління?

Теплий душ

Перед видаленням волосся бажано прийняти теплий душ, щоб зліг "розпарити" і пом'якшити шкіру. Скористайтеся жорсткою мочалкою, щоб позбутися від ороговілих частинок шкіри і "вивільнити" всю небажану рослинність на волю.

Скраб

Щоб гоління пройшло гладко й ефективно, нанесіть на ноги жорсткий скраб з абрикосовими кісточками, кавовими зернами або цукром. Скраб допоможе запобігти появі врослого волосся після гоління.

Після гоління обов'язково прийміть прохолодний душ, щоб змити з шкіри віддалені волоски і заспокоїти роздратування.


Потім на трохи вологу шкіру нанесіть живильний крем з екстрактом ромашки або календули. Це допоможе заспокоїти шкіру після гоління і запобігти її лущення і почервоніння.

Як позбутися від врослого волосся?

На жаль, з проблемою врослого волосся рано чи пізно стикається більшість жінок. Головне правило в боротьбі з вросшими волоссям - не намагатися самостійно "витягувати" їх зі шкіри, так як це може призвести до появи запалень. Найпростіше зайнятися профілактикою їх появи. Якщо ви звикли користуватися епілятором, дерматологи рекомендують один раз в пару місяців голити ноги, пахви і зону бікіні звичайною бритвою. Таке чергування методів епіляції допомагає запобігти появі врослого волосся. А щоб волосся не вростали і після звичайного гоління, рекомендується користуватися бритвою по росту волосся, а не в зворотному напрямку.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам виглядати цього літа чудово.