Які способи боротьби з шкідниками в саду вибрати - класичні із застосуванням хімікатів або сучасні екологічно безпечні?

Кожен дачник скаже, що боротьба з шкідниками в саду або на ділянці - справа клопітка. Але наука не стоїть на місці і пропонує нові рішення для захисту ваших рослин, наприклад, застосування ентомофагів (агентів біологічного контролю).

Здавалося б, закритий грунт повинен бути більш безпечним для рослин в плані шкідників, ніж відкритий. Однак, клімат в теплиці в чому сприятливий для поширення шкідників. Застосування хімікатів для боротьби зі шкідниками загрожує знищенням так само і корисних комах. Саме тому варто розглянути варіант використання ентомофагів (агентів біологічного контролю).

Хто такі агенти біологічного контролю?

Це живі організми, які поїдають шкідників або паразитують на них.


Ентомофаги знищують шкідників, не завдаючи шкоди рослинам і не отруюючи ґрунт. До них відносяться мікроскопічні черв'яки (нематоди), оси-паразити і кліщі. Замовити агентів біологічного контролю для боротьби зі шкідниками в саду можна у спеціальних постачальників. Так, це недешево, але користь від таких капіталовкладень очевидна.

Боротьба зі шкідниками в саду за допомогою агентів біологічного контролю - це найбільш ефективне і екологічно безпечне засіб, який гарантує вам урожай без хімії.