Розчин фукорцин - це антисептичний засіб, який застосовується при ранах, саднах, тріщинах, ерозіях, гнійничкових і грибкових захворюваннях. Перевагою фукорцин є його здатність ефективно боротися з усіма вищезгаданими проблемами шкіри, але є у нього один недолік - вхідний до його складу фуксин надовго забарвлює шкіру в яскраво-рожевий колір. Якщо мова йде про нанесення кошти на приховані під одягом ділянки шкіри, тоді проблем цей недолік не викликає, але в тому випадку, якщо захворювання або пошкодження торкнулося особа, наприклад , тоді рожевий колір препарату може доставити масу незручностей.

Однак з проблемою легко впоратися, якщо знати, як змити фукорцин.

Способи змити фукорцин з шкіри

Для очищення поверхні шкіри від даного засобу можна застосовувати доступне засіб, який продається в кожній аптеці - перекис водню. Якщо додати до перекису трохи подрібненого господарського мила, тоді ефект можна підсилити. Перекис водню можна замінити настоянкою календули. До будь-якого із засобів додайте мило, перемішайте до стану кашки і розітріть суміш по шкірі щіточкою з м'якою щетиною.

Відмити фукорцин можна й іншим засобом з аптеки. Зокрема, можна придбати вітамін С у порошку. Засіб потрібно розчинити в окропі, ретельно розмішавши порошок. Отриману рідину потрібно нанести на пофарбований фукорцином ділянку шкіри м'яким спонжем, і акуратними рухами спробувати позбутися від яскраво-рожевого кольору.

Ще одне аптечне засіб від яскравого кольору фукорцин - це розчин саліцилової кислоти.


Її потрібно наносити на пофарбовані ділянки шкіри.

Використовувати для позбавлення від слідів фукорцин можна і нашатирний спирт, змішаний з перекисом водню. Ці кошти потрібно змішати в пропорції один до двох. При бажанні можна додати до суміші трохи дитячого шампуню, щоб пом'якшити дію розчину, а також перебити неприємний запах спирту. Суміш наноситься на забарвлені ділянки за допомогою ватного тампона, яким протирається шкіра протягом двох-трьох хвилин. Для надто чутливої шкіри цей час можна скоротити до півтора хвилин. По завершенні процедури оброблене місце промивається теплою водою.

Як змити фукорцин з шкіри дитини

Якщо фукорцин потрібно відмити зі шкіри дитини, яка відрізняється підвищеною чутливістю до агресивних засобів, через що багато з них просто не можна використовувати, тоді можна скористатися розчином звичайного дитячого мила . Розчин обов'язково повинен бути теплим і наноситися кілька разів на день на забарвлені ділянки. Для цього можна взяти невеликий відрізок м'якої натуральної тканини, який потрібно намалювати дитячим милом, ним м'яко обробляти забарвлену шкіру, а потім змивати мило з шкіри водою теплої температури. Однак батькам варто знати про те, що сліди від фарби, навіть такий стійкою, як фуксин у складі фукорцин, з дитячої шкіри і так сходять досить швидко, тому якщо мова не йде про екстрених випадках, робити нічого і не варто.