Будь-яка емоція знаходить відображення на нашому обличчі, будь це радість, жах, розчарування, - вона неодмінно промайне на обличчі зморшки, складочкой, бороздочки .. А ось це вже не веселить жодну даму. На щастя зараз є метод, який допоможе повернути шкірі молодість і свіжість і ця процедура ботокс. Згідно зі статистикою, до даної процедури вдаються, частіше за все, жінки у віці 40-60 років. Хоча, на думку професіоналів, процеси старіння шкіри починаються вже з 25 років, тому ін'єкції ботокса можна використовувати з цього віку. Вдаються до ботоксу і чоловіки.

Що все-таки таке ботокс і як він діє? У медицині він позначається як "токсин ботулізму типу А". Тобто, це продукт, отриманий з збудника ботулізму, при цьому конкретно цього типу. Природно, він проходить чистку перед тим, як увійти до складу косметичного продукту. Його дія заснована на блокаді нейронів, що передають мімічним м'язам імпульси. Ось це розслаблення м'язів і призводить до розгладженню шкіри в місцях уколів, ефект діє лише в області тих м'язів, куди була поставлена ін'єкція. Але через 3-6 місяців після неї діяльність нервових закінчень у м'язах відновлюється, дія продукту закінчується.

А як потрапляє ботокс в м'яз? Ін'єкція продукту виробляються за допомогою шприца з тонкою голкою.


Маленька кількість продукту точно вводиться в потрібні місця на обличчі. Дискомфорт і біль при всьому цьому малі, анестезії не потрібно. Вже після процедури можна повертатися до щоденних справах або роботі. Тривалість маніпуляцій триває 15-20 хвилин. Через 2-3 дні ботулотоксин починає свою дію, а через 1-2 тижні після проведення ін'єкції можна чекати перших результати.

Встановлено, що більш ефективний ботокс при зморшках наступних типів: сіточка в кутах очей, горизонтальні зморшки на лобі, міжбровні зморшки і складки. Дієво впровадження ботокса і щодо смуги шиї. Ця частина тіла постійно видає вік, виявляється, ботокс - гарне рішення цієї проблеми. Ця процедура, що омолоджує надзвичайно зрідка викликає каике-небудь побічні ефекти. Не загрожують пацієнту шрами, рубці і інші видимі пошкодження шкірного покриву. Просто слухайте поради вашого доктора. Ін'єкції ботокса зараз дають численні поліклініки та косметологічні кабінети. Вибирайте кращі салони краси і омолоджуйтеся на здоров'я!