Ми попросили експертів з питання кольорової палітри розповісти про тонкощі вибору кольору. Їх порада: подивіться на світ навколо вас, щоб побачити найкрасивіші та несподівані поєднання.

Виберіть кисть

Купити якісну кисть, особливо якщо мова йде про латексної фарбі. Кисть із суміші волокон поліестеру і нейлону або кисть, повністю виготовлена з поліестеру, буде тримати форму, добре фарбувати, і зручна в зберіганні.

Оберіть валик

Не витрачайте занадто багато часу на вибір. Різні матеріали служать різним цілям. Валик з поліестеру з міцним пластиковим покриттям добре застосовувати для латексної фарби (обов'язково, читайте написи на етикетці).

Підготовка

Перед початком фарбувальних робіт необхідно підготувати поверхню. Заповніть маленькі отвори невеликими мазками густої пасти. Такі невеликі плями не потрібно шліфувати піском, просто протріть вологою ганчірочкою. Отвори більшого розміру і тріщини, можливо, доведеться залатати і м'яко відшліфувати. І, нарешті, треба переконатися в тому, що стіни повністю підготовлені.


Поверхня повинна бути знежирена.

Початок

Перед початком робіт накрийте підлогу і меблі тканиною або целофаном. Не забудьте заховати розетки і кришки вимикачів. Обклейте стрічкою вікна, двері.

Фарбування

Фарбування - це не ракетобудування, однак, знання певної техніки зроблять вашу роботу більш ефективною і приведуть до кращих результатів. Використовуючи якісний валик, почніть фарбування якомога ближче до країв. Намалюйте велику літеру W на стіні, заповнених її і пересічні області, поки фарба ще не висохла.

Ідеальні краю

Спеціальний інструмент може полегшити роботу за забарвленням вікон і дверей. Маленьке коліщатко на інструменті дозволяє ковзати уздовж плоских дерев'яних конструкцій, що не заклеюючи їх стрічкою. Однак не поспішайте. Терпіння є ключовим фактором.

Прибирання

Прибирання після роботи з латексної фарбою досить проста. Промийте пензлі і валики з милом, поки вода не стане чистою. Висушіть кисть або валик.