Які особливості догляду за цими породами котів?

Висловухі британські та шотландські кошенята, як і дорослі особини, вимагають турботливого обігу.

Особливості догляду. Гігієна.

Відразу варто зауважити, що привчати кошенят до щотижневого огляду і гігієнічних процедур варто з раннього віку.

Особливості догляду. Вуха.

Раз на тиждень-два вуха потрібно обстежити і за необхідності акуратно почистити від сірки ватним тампоном. Вушні раковини повинні бути чистими, без висипу, нальоту і неприємного запаху.

Найчастіше у кошенят на кінчиках вух ростуть довгі пензлика. Якщо ви бажаєте дотримуватися "чистоту породи", то такі волоски потрібно видаляти, бажано обрізати.

Особливості догляду. Очі

Очі шотландських і британських висловухих котів, як правило, не потребують особливого догляду. Іноді в куточках очей може скупчуватися темний наліт, який легко видалити серветкою, змоченою в кип'яченій воді. Якщо ж на очах кішки є гній, терміново звертайтеся до ветеринара.

Особливості ухода.Стріжка кігтів.

Раз на два-три тижні потрібно оглядати лапки і кігті тварини. Кігті потрібно підрізати спеціальними ножицями, які продаються в зоомагазинах. Кіготь потрібно оглянути на просвіт, і обрізати тільки кінчик, де немає кровоносних судин.

Особливості ухода.Зуби.

Раз на два тижні оглядайте ясна і зуби тварини, щоб уникнути запальних процесів.

Особливості догляду. Шерсть.

Ці породи кішок - єдині представники короткошерстих, кому подобається розчісування проти шерсті.


2 рази на тиждень розчісуйте спеціальною щіткою шерсть кота спочатку у напрямку росту, а потім проти шерсті. А потім зніміть вичесати шерсть вологими руками.

Особливості догляду. Туалет.

Кішки легко привчаються до туалету. Як тільки ви помічаєте, що кошеня став метушитися, копає лапками, крутиться, віднесіть його на лоток. Після того, як зробить справу, погладьте, похваліть його. Туалет краще розташовувати у ванній або туалеті, тільки стежте, щоб у тварини був цілодобовий доступ в цю кімнату. Коти - дуже охайні, тому регулярно міняйте наповнювач.

Особливості догляду. Когтеточка.

З дитинства привчайте кошеня точити кігті в призначеному місці. До багатьох когтеточку зараз додається пакетик з котячою м'ятою, цей запах подобається котам і приваблює їх. Якщо кошеня намагається точити кігті про меблі або килими, окропити цитрусовими духами це місце, коти не переносять цей запах.

Особливості догляду. Годування.

Годувати тварин можна як свіжим м'ясом і овочами, так і спеціальним сухим кормом. Якщо ви даєте натуральну їжу кішці, то це має бути свіжа яловичина або молода нежирна баранина, а так само печінку і серце, сир і яйця. М'ясо птиці потрібно проварювати перед тим, як давати кішці. Для поповнення запасу вітамінів і кращого травлення давайте тварині овочі або проростете овес або пшеницю на підвіконні.

І найголовніше, приділяйте час для ігор і спілкування з вашим улюбленим вихованцем, і він відплатить вам своєю ласкою і любов'ю.