Австрійські вчені з'ясували, що звичка порівнювати себе з колегами знижує працездатність і негативно позначається на мотивації і самооцінці.

Багатьом офісним співробітникам часто здається, що колеги працюють менше і при цьому отримують за свою працю незаслужено більше грошей. Однак у більшості випадків це далеко не так. Просто з боку не завжди можна об'єктивно оцінити реальний стан справ.

По-перше, ми не бачимо повний обсяг роботи, який виконують колеги, по-друге, ми не завжди маємо достовірними відомостями про розмір їхньої заробітної плати.


Тому замість того, щоб витрачати свій час і енергію на непотрібні порівняння, займіться краще власним професійним ростом.

Хочете отримувати більше? Скажіть про це безпосередньому начальнику та надайте вагомі аргументи на користь підвищення своєї зарплати. Розмови в курилці про те, хто і чому отримує більше, лише свідчать про вашу некомпетентність і знижують працездатність. До того ж постійні порівняння себе з іншими негативно позначаються на самооцінці.