Якщо у вас з'явилося непереборне бажання змінити обстановку, а немає можливості виїхати у відпустку, відмінним рішенням може стати незвичайний weekend в середньовіччі.

Влаштувати його дуже легко, наприклад, переселившись на кілька днів у замок. Завдяки незвичайній обстановці і казковій атмосфері такий відпочинок нікого не залишить байдужим, а всі турботи і проблеми залишаться далеко.

У Європі готелі-замки дуже знамениті, існують цілі мережі таких готелів, але щоб відчути себе принцесою або герцогинею, необов'язково їхати закордон, адже в Україні такі чудові місця теж є.

Миколаївська область

"Тамплієр" - справжній замок XIII століття. Як і годиться, у замку є своя легенда про що живе там драконі. Тут ви зможете в одну мить поринути в атмосферу прекрасних дам і шляхетних лицарів.


У замку є свій театр.

Рівненська область

"Айвенго" - затишний комплекс по шляху в м.Чоп з казковою природою і романтичним духом лицарського середньовіччя. Відмінне місце для ночівлі

Львів

"Замок лева" - готель в серці міста, складається з двох історичних будівель. Якщо ви зібралися відвідати легендарний Львів, цей готель послужить прекрасним доповненням і зробить поїздку ще більш запам'ятовується.

Одеса

"Роза вітрів" - готель в замковому стилі . Влаштуйте собі казкові і затишні вихідні в морській Одесі.

До того ж, відвідування готелю-замку може стати частиною міні-подорожі по одній з областей України, що привнесе в поїздку нові відчуття і незабутні враження.

Казкового подорожі і яскравих емоцій щодня!