Пристрасть молодої дівчини до яскравих кольорів і подорожам надихнули дизайнера на створення стильної квартири, де рожевий, блакитний і бронзовий виглядають дуже гламурно.

Бірюзові аксесуари чудово контрастують з яскраво-рожевими і помаранчевими в цій квартирі. Нові шкіряні крісла імітують меблі середини 20 століття.

Серед проектів дизайнера Мішель Колб п'ятизіркові курорти, розкішні бутіки, квартири на Парк-авеню. Коли до дизайнера звернулися за порадою молода клієнтка з приводу своєї скромної двокімнатної квартири в Бостоні, Колб із задоволенням взялася за роботу.

" Це була її перша справжня, серйозна квартира ", - говорить Колб. "У неї було чітке уявлення про те, як вона хоче жити. Вона безперечно бажає бачити яскраві кольори, які будуть пронизувати простір юнацькими почуттями".

Об'єднавши меблі стилю середини 20 століття і яскраві гламурні кольору, Колб створила безсумнівно жіночий простір, хоча й не надто дівоче, яке буде еволюціонувати з мінливими смаками її молодий клієнтки. Екзотичні акценти, такі як різьблені африканські столи-барабани і покриті хутром дивани, говорять про любов молодої жінки до інших культур. (Вона працює на сімейний міжнародний туристичний бізнес.) Вона також любить розважатися, відповідно, Колб створила багато місць, де можна відпочивати з гостями.

Рожевий займає важливе місце в просторі, однак, інші кольори, вибрані Колб, не дозволяють йому стати основним.


У вітальні подушки яскраво-оранжевого кольору контрастують з бірюзою, блискучою бронзою і меблями нейтральних кольорів.

Стіна позаду ліжка пофарбована в рожевий металік , інші стіни, узголів'я ліжка виконані в пастельних тонах. Світло-сіре покривало з квітами лотоса і твідова оббивка стільця згладжують ту жіночність, яку пропагує рожевий колір.

Колб замінила нову сучасну меблі на дорогі раритети середини минулого століття. Крім того, вона бродила по недорогим магазинах у пошуках ідеальної бірюзовою чаші або вази. "Я пройшла школу, принципи якої свідчать, що зовсім не обов'язково витрачати цілий статок для того, щоб створити свій стиль", - говорить вона.

Етажерка з карбованої бронзи досить висока, але при цьому виглядає легкою. Дизайнер Мішель Колб віддає перевагу бронзі, а не сріблу або хрому, оскільки від бронзи "віє історією".