Жінки, які носять чубок, знають про її переваги. Вона допомагає приховати високе чоло, робить жінку молодшою, а її погляд здається більш виразним. Зачіска з чубком має візуально завершений вигляд і, в той же час, потребує постійного догляду, адже жирна, погано підстрижена чубчик навряд чи додасть жінці привабливості.

Різновиди довгих челок

Чубчики можуть бути різної довжини, форми, густоти. Одні жінки вважають за краще носити чубчика, які доходять лише до середини чола, інші люблять, щоб вона злегка прикривала очі і повністю приховувала брови. Деякі чубчика починаються з верхівки і виходять з однієї точки, а бувають і такі, які вмілі перукарі вистригають з передньої частини волосся. Великою популярністю користуються акуратні густі чубчика, які беруть свій початок з верхньої частини голови.

Крім того, довгі жіночі чубчика можуть бути косими або прямими. Добре, якщо жінці підходять обидва види, тоді вона може часто змінювати свій імідж.

Хтось віддає перевагу ретельно профилированной чубку, а хтось, навпаки, любить, щоб вона була максимально густий. Якщо чубок филировать тільки на кінчиках, вона буде тримати обсяг навіть без засобів для укладки.

Рвана чубчик легко укладається у вигляді окремих пір'їнок . Зафіксуйте її за допомогою гелю або воску для волосся.

Підбираючи довгу чубок, жінці потрібно враховувати форму свого обличчя, висоту чола, густоту локонів. Тому якщо ви вперше хочете зробити чубок, краще звернутися за допомогою до хорошого стиліста.

Способи укласти довгу чубок

Якщо чубчик у вас вже є, то ви можете урізноманітнити свій образ, використовуючи різні варіанти її укладання. Але для початку озбройтеся феном, круглої щіткою, гребінцем з дрібними зубчиками і лаком для волосся. Щоб чубчик здавалася яскравіше, можна використовувати спеціальний блиск.

Після миття волосся почекайте, поки вони злегка підсохнуть. Після цього остаточно висушіть волосся феном, надаючи їм додатковий обсяг за допомогою круглої щітки.

Щоб волосся заблищали, обробіть їх спеціальним блиском.


Чубок можна випрямити праскою, тоді вона порадує вас своєю гладкістю. Якщо хочете зафіксувати чубок, збризніть на неї трохи лаку і розправте пасма гребінцем з тонкими зубчиками, щоб запобігти їх склеювання.

Власницям асиметричних стрижок можна зробити структуровану графічну чубок. Створити таку чубок дуже просто: відокремте кілька довгих пасом і нанесіть на них гель для укладання.

Щоб укласти довгу чубок, яка розділена навпіл, підсушіть ваші локони за допомогою фена, розділіть їх на дві рівні частини. Озброївшись круглої гребінцем, підкрутіть кінчики волосся назовні. Проробіть цю процедуру з двома частинами чубчика. Злегка окропивши лаком, акуратно розкрутіть її пасма.

Також довгу чубок можна укласти на бік. Змастіть напівсухі волосся мусом, торкнувшись чубчика. Укладіть волосся на одну сторону, висушіть його феном і гребінцем. Просушивши волосся, причешіть пасма, які вибилися з зачіски. Тримаючи в одній руці лак, а інший, притримуючи локони, нанесіть на них засіб для укладання. Чубчик, зачесане на бік, зробить ваше обличчя більш ніжним і жіночним.

Досить незвично виглядає довга чубчик, яка має форму завитка. Для того щоб укласти таку чубок, вам знадобиться плойка. Підкрутіть на неї вашу чубок, закріпіть засобом для укладання і акуратно витягніть плойку, не зруйнувавши підкручений локон. Бажаючи уникнути склеювання пасом, розчешіть їх щіткою з густими зубчиками.

Також чубок можна зачесати на задню частину голови, створивши при цьому додатковий об'єм. Зробити це не так вже й складно. Якщо ваша чубчик дуже довга, її слід зачесати якнайдалі. За допомогою гребінця підніміть чубок вгору, зачешіте верхівку і покладіть на неї чубок, зафіксувавши її невидимкою. Для надійності збризніть лаком для волосся.

Щоб чубчик добре трималася, укладайте її на той бік, де ви звикли її носити. Для жінок з овальним обличчям кращий варіант - це чубчик, повністю покриває лоб. А ті, у кого обличчя кругле, можуть сміливо укласти лише кілька прядок, а іншу частину і зовсім заховати у волоссі.