Чи було це свідоме і навмисне рішення або змушені в певній ситуації, коли ви переїжджаєте з міста в сільську місцевість, ви повинні взяти до уваги те, що у вашому житті відбудеться справжня революція. Ті з нас хто народилися в місті - для них все має бути в межах досяжності, і навколишнє середовище буяти життям. Такі люди, звичайно, будуть набагато важче адаптуватися до нових умов, але це не означає, що це неможливо.

Давайте обговоримо, що по приїзду в село може стати перешкодою, а що представляє його цінність.

Навіть не сумнівайтеся, що сільські умови життя набагато важче, навіть тільки з тієї простої причини, що у нас набагато менше комфорту, володіння яким, жителям міста здається майже очевидним. Ми, отже, повинні бути підготовлені, що в багатьох ситуаціях ми будемо покладатися тільки на власну оперативність і вміння. Тут немає хорошого фахівця з будь-якого питання, очищеної від снігу дороги, обігріти будинки, добре забезпечену торгівлю, пошту або ряд інших.

Велике перешкода представляють також відстані. Буває, що вирушаючи по основні покупки ми повинні подолати дуже довгу дорогу. А якщо ви не володієте власним автомобілем, ви втрачаєте зазвичай дійсно величезна кількість часу, тим більше, що сільській комунікації не існує, а якщо навіть є, то в дуже обмеженій сфері.

Доїхати до роботи і доставити дітей до школі знову представляють організаційне перешкоду, подолання якого як завжди знищення свого часу, і додаткові витрати.

З роботою також проблема, є але менше, а якщо хтось фахівець високого класу і хоче працювати за фахом, на жаль зазвичай повинен її шукати далеко від місця проживання. На селі ми також віддалені від культури і розваги - тут немає кінотеатру, театру, філармонії чи галереї, часто бракує навіть кафетерію, до якої плести плітки з подружкою, єдині що найчастіше функціонує це дитячі дискотеки.

Тут ви самі повинні також подбати про будинок, ремонті даху, каналізації, рослинності і про багато іншого.


Засоби всіляких інвестицій, які в місті діляться на багато жителів, наприклад під'єднання інтернету або кабельного телебачення, зазвичай дуже дорогі.

Всі ці труднощі напевно слід взяти до уваги приймаючи рішення про можливу купівлю будиночка поза містом, хоч би для того, щоб у майбутньому уникнути розчарування. Буває, що бажаючи втекти від бетону, шуму, швидкого і повного стресу життя, ми не думаємо про наслідки яке несе з собою цей переїзд.

Якщо однак тема переїзду буде точно обдумана, а отже ми повною мірою усвідомлюємо всі перешкоди, які ми можемо зустріти по шляху, напевно варто ризикнути, бо село це зазвичай .. краса!

Сільська околиця дає нам спокій і тишу, а контакт з природою, чисте повітря, свобода і простір дозволяються нам розслабиться, зняти емоції, і зрозуміти що то це саме те місце, в якому ми найбільше потребували. На селі життя йде більш спокійним темпом, без тиску часу і виникає з нього напруги.

Тут без перешкод ми можемо організувати відпочинок на повітрі або шашличок для друзів, ми маємо всі умови, щоб вести відкритий і доброзичливий будинок, приймати гостей, радіти присутністю близьких нам осіб. Наші діти можуть без сорому веселитися в саду, який дозволяє їм активно розвиватися, а ми, маючи їх на оці, відчуваємо що їм не загрожує нічого поганого.

Беручи до уваги всі плюси і мінуси, і за умови, що це не та ситуація, яка змушує нас, і у нас є вибір, насправді стоїть спокійно подумати про це.